Finance 

Půjčka u ReRum představuje jistotu a spolehlivost

Vyskytla se mimořádná situace, která vyžaduje vyššího výdaje, než si můžete dovolit? Řešením pro vás může být nebankovní rychlá půjčka. Uchýlit se k rychlé půjčce však není někdy jednoduché rozhodnutí. Nebankovní společnosti, které takové půjčky poskytují, často neuvádí přesné a pravdivé informace a klienti se tak zadlužují do nekonečně, splácí půjčky půjčkami… U Rerum se vám však nestane, že byste pohořeli.

půjčka

Rerum s.r.o. je nebankovní společnost poskytující krátkodobé rychlé úvěry klientům ve věku od 25-65 let. Pro získání úvěru musíte prokázat, že jste občanem České republiky, máte český bankovní účet, trvalý příjem a nejste v insolvenčním ani exekučním řízení. Díky tomu, že si společnost dopředu stanovuje podmínky, nenechá upsat každého, kdo by nebyl schopný půjčku řádně splatit.

Půjčte si z pohodlí domova

Půjčku si můžete ve třech krocích vyřídit z pohodlí svého domova, stačí mít přístup k internetu online a svému mobilnímu telefonu. Ve třech krocích si zažádáte o půjčku, která vám po schválení přijde na vás účet do 15 minut. S penězi poté lze hospodařit dle vašeho uvážení, ovšem pamatujte na pravidla zodpovědného zadlužování se. Nepůjčujte si peníze, abyste splatili jiné dluhy, zvažte, za je doopravdy potřebujete a zda jste je schopni řádně vrátit společnosti. Rerum nabízí výhodné odložení splátek až o 30 dní, i tak si však buďte 100% jisti, že závazku splacení dostojíte.

První a opakované půjčky

První půjčka může činit maximálně 5 000 Kč. Její půjčení je zdarma, pokud si však zvolíte prodloužený termín splacení, je potřeba jej zaplatit, s tím počítejte. Opakované půjčky se pak mohou pohybovat až do výše 15 000 kč. Zde už se navyšuje o poplatky, které si můžete nezávazně vypočítat hned na úvodní stránce společnosti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Related posts

Leave a Comment