Ekonomika Finance 

Refinancování je výhodné z několika důvodů

Možnost převést si hypotéku k jiné bance je dnes velice využívaná. Díky refinancování se vám mohou snížit náklady a zlepšit podmínky splácení. 

Refinancování hypotéky je jedním ze způsobů, jak ušetřit náklady na splácení tohoto úvěru.Refinancování je vlastně splácení stávající hypotéky, kterou si převedete k jiné bance za výhodnějších podmínek. 

  • Nejvhodnější doba pro refinancování je ke konci sjednané doby fixace. 
  • Nejčastějšími důvody pro refinancování jsou úpravy výše splátek, nižší úroková sazba nebo také možnost přerušení splácení v případě osobní finanční krize. 

Refinancování vám také může přinést další finanční prostředky, které si díky tomu můžete půjčit. O možnostech refinancování si můžete zjistit podrobnosti pomocí webového nástroje, kterým je hypoteční kalkulačka. Dozvíte se nejen, které banky tuto možnosti nabízejí, ale také za jakých podmínek. 

Jaké jsou možnosti v nebankovní sféře

Refinancovat lze i nebankovní hypotéky. Tam jsou ale podmínky trochu odlišné a vždy je dobré si zjistit, co nabízejí obě strany. Nebankovní poskytovatelé se ale spíše zaměřují na jiné typy úvěrů. Mohou vám pomoci získat vhodný finanční produkt ve chvíli, kdy vás banka odmítla jako nebonitního klienta. 

  • Například z důvodu záznamu v registru dlužníků. 
  • Pomoc zde hledají také začínající podnikatelé, pro které je v mnoha případech složité najít vhodný úvěr. 

Nebankovní rychlá půjčka do výplaty může být sjednána také velice rychle. Mezi nabízenými produkty najdete tedy nejen půjčku bez příjmu, ale také je v nabídce půjčka bez registru Lundea. Možnost uzavření úvěrové smlouvy v krátké době volí také klienti, kterým se naskytla výhodná příležitost k zajímavé investici. Rychlá půjčka je vyřízena většinou ještě týž den a peníze máte tedy téměř okamžitě k dispozici. 

  • Rychlé půjčky jsou ale většinou poskytovány v nižších finančních částkách. 
  • Využít je můžete kupříkladu při nutnosti složit dražební jistinu v případě, že se naskytla příležitost koupit nemovitost v dražbě a prodlení by vás mohlo o tuto šanci připravit.  

Related posts

Leave a Comment