Cestování 

Romantické vyhlídkové lety jako dárek pro budoucí novomanžele

Chystáte se na svatbu kamarádů a rádi byste je potěšili netradičním svatebním darem? Stále obvyklejším darem pro novomanžele jsou peníze, avšak pokud chcete být originální a budoucí novomanžele nevyřkli jasné přání, můžete je mile potěšit voucher na netradiční zážitky.

Vyhlídkové lety jako dárek pro budoucí novomanžele

Romantické chvíle ve dvou a současně pořádnou dávku adrenalinu mohou novomanželé prožít během vyhlídkového výletu. Z ptačí perspektivy si užijí výhled na krásy České republiky. Nabídka vyhlídkových letů je skutečně bohatá a jistě zde www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/ vyberete dobře i pro nejnáročnější kamarády. Žít a pracovat v hlavním městě České republiky již dnes není žádnou vzácností, avšak letět kolem Praha je něco naprosto jiného. Z výšky si prohlédnou Průhonice, Spořilov, Jižní Město, Hostivařskou přehradu i spoustu dalších krásných míst. Zamilovaně se budou moci držet za ruce během letu balónem nebo si užít vyhlídkový výlet americkým letounem C172. Zajímavý je také let vrtulníkem na horu Říp či možnost stát se pilotem vrtulníku na zkoušku. Také vánoční dárky pro mužemohou mít podobu vyhlídkových letů.

Kde nasbírat inspiraci na vánoční dárky?

Na internetovém portále Firmy na zážitky můžete již nyní ve druhé polovině měsíce srpna nasbírat tipy na vánoční dárky pro Vaše nejbližší. Především pánové mají často starosti s nakupováním dárku pro svou partnerku. Díky společnosti Allegria je to tentokrát bude hračka. Snad žádná žena neopovrhne vánočními dárky pro ženy v podobě voucheru na orientální terapii nohou, detoxikačním zábalem nebo individuální kurz umělecké mozaiky.

Related posts

Leave a Comment