Bydlení 

Jak se připravit na stěhování

V okamžiku, kdy k vašim dveřím přijede stěhovací vůz je, ač se to nezdá, vlastně z poloviny vyhráno. Podstatnou část úspěchu při stěhování totiž můžete ovlivnit už správnou přípravou. Jak na to a co všechno nezapomenout?

Přípravu na stěhování se nevyplatí podcenit

Důkladná příprava vám ušetří ve výsledku hodně času i peněz. V první řadě si připravte dostatek pevných krabic, které ochrání váš majetek před poškozením. Na měkké a lehké předměty jako oblečení vám v nouzi postačí i igelitové pytle.

Nábytek je potřeba zajistit – zafixovat zásuvky od nočních stolků či dveře od skříně, aby se přepravou nepoškodily. Při stěhování je vhodné rovněž myslet i na to, zda máte možnost si objednat dostatečně velký vůz. Co když například zjistíte, že se vám rozměrné skříně do auta nevejdou, případně zůstanou nezakryté? V případě nepřízně počasí se vystavujete dokonce riziku jejich zničení. Veďte si zároveň seznam všech věcí, z něhož můžete odškrtávat. A pečlivě popisujte krabice.

Na stěhování byste si měli vyhradit dostatek času. Z hlediska koordinace času přemýšlejte i o tom, jak celý postup zvládnete vy, zda si budete muset například brát dovolenou. Je dost pravděpodobné, že budete potřebovat též pomocníky. Stěhování těžkých věcí sami zkrátka nezvládnete. Budou si schopni a ochotni vaši blízcí udělat v daném termínu volno?

Stěhovat se v pohodě? Je to možné

Chcete si všechny tyto starosti ušetřit? Řešením je sjednat si profesionály. Celý proces je pak maximálně efektivní a rychlý. Stěhovací firma se postará o vše – od zapůjčení krabic přes zajištění vozu po samotný přesun.

Stěhovací firma DYMAS nabízí kompletní servis, včetně přesunu těžkých břemen, cenností, případně také i stěhování do zahraničí. Samozřejmostí je stejně tak pojištění případných škod. Tímto způsobem jsou kryti všichni zaměstnanci, vozidla i samotná společnost. DYMAS se vám stane spolehlivým partnerem pro vytvoření vašeho nového domova.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Related posts

Leave a Comment