Bydlení Reality 

Služby privátního makléře se vyplatí v mnoha ohledech!

Prodej, nákup i sjednání pronájmu může být v dnešní době pro laika i nadlidským úkolem. Za vším se skrývá složitá administrativa, zdlouhavé jednání s vlastníky i na úřadech, a tak se z celé věci může stát i poměrně náročná stresová záležitost. Pokud v současné době budete muset podobné věci řešit, měli byste vědět, že můžete využít služeb osobního makléře. Jak spolupráce s ním vypadá a proč je výhodnější, než spojení s klasickou realitní kanceláří?

paragraf

Osobní makléř „šije na míru“ 

Rozdíly mezi spoluprácí s osobním makléřem a realitní kanceláří jsou značné a vždy hrají ve váš prospěch. Největší výhodou je, že osobní realitní makléř je vám vždy k dispozici a snaží se maximálně vyhovět vašim požadavkům. Platí to při zprostředkování prodeje, pronájmu i koupě. Příkladem, který vás může přesvědčit, je práce Petera Lacka, který jako privátní makléř pracuje již několik let. Osobním přístupem a vstřícností si získal stálou klientelu, která se nadále rozrůstá. Zde si můžete prohlédnout jeho reference. Peter je pro své klienty k dispozici kdykoliv a ne jen během pracovní doby, jak tomu bývá zvykem u makléřů z realitních kanceláří. Každý případ řeší tak, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti na obou stranách (kupujícího i prodávajícího). Jeho prací je zprostředkovat prodej, nákup či pronájem nemovitosti každému klientovi. Nejdříve nabídne propracovanou strategii prodeje i pronájmu a dále zajistí všechny potřebné formality, jako je jednání na úřadech apod. O své klienty se stará i po uskutečnění dané akce. Je ve spojení se všemi zúčastněnými stranami a kontroluje, zda dochází k plnění podmínek smlouvy. Drží se motta: „Nepracuji pro realitku, pracuji pro vás.“

Platíte mnohem méně!

Myslíte si, že za takové služby musíte platit více? Jste na omylu. Peter Lacek si účtuje u prodejů provizi ve výši 3% a neplatíte DPH (zatímco u realitních kanceláří se platí až 6% + DPH). Peter Lacek je členem Realitní komory ČR, která působí jako dozorový i poradný orgán, což je zárukou kvalitních služeb! Svou nabídku na prodej nebo pronájem nemovitostí můžete podat online zde.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.reality-lacek.cz.

Related posts

Leave a Comment