pro Ženy 

Soukromá školka vítá nové děti

Sladké nicnedělání a prázdninové dovádění se skončilo. Jako se rodičům a dospělým vůbec zkrátila doba dovolených, odpočinku a relaxace, tak i malým dětem začínají obvyklé celoroční povinnosti. Dítka školou povinná už si chystají aktovky, penály, přezůvky, kufříky na výtvarné potřeby, předškolní děti se do svých školských zařízení většinou těší. Těší se na paní vychovatelky i na kamarády, hřiště u školky, hračky v dětském koutku, jakož i na nové zážitky. Na své si přijdou i děti, kterým budou tři roky až na podzim nebo na jaře příštího roku. Těm většinou do státních školek nebyl umožněn vstup, neboť přednost dostaly starší děti. Jestliže rodiče kvůli zaměstnání nebo i samotné děti toužící po kontaktu s vrstevníky chtějí do mateřské školy chodit, je pro ně otevřená soukromá školka Praha – ProFamily.

Mateřská školka vychází vstříc požadavkům rodičů a dětí

Mateřské školky Praha – ProFamily – jsou vyhlášené svým citlivým přístupem ke svěřeným dětem, akceptováním speciálních dietních návyků i pomocí dětem, které se teprve touží zařadit do kolektivu a doposud jim to třeba moc nešlo. Speciální pedagogika i zkušenosti vychovatelů utvářejí ve školkách ProFamily báječnou atmosféru, v níž se dobře cítí jakýkoliv rošťák nebo naopak zakřiknuté dítě.

Školka má nadstandardní otevírací dobu

Oproti běžným školským zařízením je školka ProFamily vstřícná i ke klouzavé pracovní době rodičů svěřených dětí. Nezřídka jsou pro vytížené rodiče připraveni pedagogové posečkat s dětmi až do večerních hodin. Organizací letních táborů i zimních pobytů na horách se u dětí posiluje imunita, stejně jako při kontaktech s psy a koňmi, jež jsou školkou rovněž organizovány. Svěřené děti v e školce ProFamily prostě prospívají po všech stránkách!

Related posts

Leave a Comment