Bydlení Reality Služby Zprávy 

Splňte si sen o vlastním bydlení

Mít své vlastní bydlení je snem mnoha lidí. Každý den se vracet do krásného a voňavého domu, který je postaven přesně podle vašich představ je něco, co se vám v dnešní době již může poměrně snadno splnit. Stačí se jen obrátit na tu správnou společnost, která staví rodinné domy na klíč na míru všem.

13606-1-domy-na-klic

Zděné domy a dřevostavby pro každého

Ať už chcete domek zděný nebo dřevěný, u společnosti Dřevostavby a domy na klíč, s.r.o., si můžete nechat postavit jak Švýcarský zděný dům na klíč, tak i Kanadský dřevěný dům na klíč. Stavbyvedoucí společnosti se věnuje své práci již více jak 35 let, stavěl současně 80 rodinných domů, počítačovou učebnu ČVUT či pětihvězdičkový hotel. Veškeré stavby jsou prováděné jen z kvalitních technologií, jako je pravá pálená a nízkoenergetická cihla Porotherm či střešní tašky Tondach, na které je poskytována záruka 33 let. Díky vlastnictví britských, kanadských a švýcarských certifikací, které jsou zaměřeny na kvalitu, nízkoenergetický provoz, izolaci či akustiku, máte jistotu, že váš nový dům bude po všech stránkách dokonalý. Navíc jako jediní u nás vlastní prestižní kanadskou certifikaci SOLID WOOD CONSTRUCTION.

Hypotéka za cenu nájmu

Zaujalo vás to, ale tak, jako většina lidí, si nemůžete dovolit jen tak postavit domek a máte strach z hypotéky? I v takovém případě je zde řešení. Společnost vám zajistí jednoduchou a velmi výhodnou možnost financování. Můžete získat hypotéku, kdy splátka bude menší než klasický nájem v České republice. A navíc díky daňovému zvýhodnění můžete platit jen 11 splátek ročně.

Vyberte si své nové bydlení z katalogu domů nebo si přineste vlastní návrh. Na stavbu dostanete jedinečnou záruku, na střechu 33 let, na konstrukční a nosný systém domu 10 let a pojištěnou záruku 5 let ALL INCLUSIVE. Součástí dodávky je navíc i projekt a základová deska. To vše a ještě mnohem víc můžete získat od společnosti Dřevostavby a domy na klíč, s.r.o., která působí na území celé ČR. Společnost vám postaví dokonalé nízkoenergetické domy na klíč . Kanceláře má v této chvíli v Praze a Hradci Králové, ale v brzké budoucnosti pro vás otevře dalších 7 regionálních zastoupení.

Chcete-li si splnit sen o šťastném bydlení, může být tento tip pro vás tou pravou inspirací. Nemůžete nic ztratit, ale jen získat.

Related posts

Leave a Comment