Bydlení Zajímavosti Zboží 

Spolehlivé držáky a stojany

V prostorech, které jsou dispozičně spíše menší nebo se umístění samostatného kusu nábytku do nich nehodí, je ideálním řešením pro upevnění obrazovky či televize montáž držáku. Jak ovšem vybrat spolehlivou firmu s dostatkem zkušeností, která je schopna doručit požadované ukotvení vaší nové televize? Rozhodně se dívejte po zkušenostech a na dobu, po jakou působí vybraná společnost na našem trhu. Právě tyto ukazatele vám snadno pomohou s výběrem kvalitního dodavatele.

držáky

Přední dodavatel

Mezi přední dodavatele na našem trhu patří společnost Fiber Mounts, s.r.o., jejíž založení se datuje do roku 2008. Na českém trhu velmi rychle obsadili významné postavení mezi formami, které se věnují prodeji a distribuci televizních stojanů, které jsou vhodné pro použití k propagaci a reklamě. Jedná se tedy o dodavatele, který je schopen uzpůsobit výběr konkrétního stojanu vaším potřebám – vhodné je ukotvení jak v bytě, tak i na případné konferenci, kde získáte navíc reklamní plochu zdarma.

Jedním ze základních požadavků na dodávané TV stojany je především kvalita. Pouze kvalitní a spolehlivý stojan je schopný zajistit stabilní ukotvení vaší televize a zároveň tak eliminovat případné mechanické poškození, které by vzniklo pádem. S ohledem na preferovaný módní design, který se v dnešním světě stává rozhodujícím aspektem pro koupi u stále více lidí, se nemusíte bát netvárných a odstrašujících modelů. Všechny rámy pro ukotvení vaší televizní obrazovky jsou zároveň nenápadným a příjemným doplňkem vámi využívaných prostorů.

Velice příjemná je i cena, za kterou si můžete vhodný televizní stojan na konferenci pořídit. Tým odborných pracovníků vám ochotně a rád pomůže s výběrem toho vhodného a ideálního stojanu, který uspokojí veškeré vaše potřeby a přání.

Důležitost reklamy

Pokud patříte mezi majitele či provozovatele například restauračních zařízení, tak jistě víte, jak moc je v dnešní době potřebná reklama. Tento fakt si velmi dobře uvědomují i ti z vás, kdo pořádáte konference, setkání, výstavy, vystoupení a další kulturní akce, ke kterým neodmyslitelně patří sponzoři.

Základním zájmem všech sponzorů je reklama na samotném místě konání konkrétní akce. Právě k tomuto účelu jsou vhodným doplňkem stojany. Televizní stojan na reklamu je v přímém centru dění. Ať už v restauraci, kavárně či v místě konání kulturní akce se dá stále častěji využít promítání spojené s televizorem. Jistě jste se již někdy vy samotní ocitli v hospodě, kdy se hrál nějaký důležitý hokejový či fotbalový zápas…. Vzpomeňte si, kam se upínaly zraky všech přítomných. Ano, k televizní obrazovce. Držák na televizi je umístěn v těsné blízkosti a díky svému intimnímu navázání se na obrazovku máte zaručené místo, které upoutá pozornost na potřebnou reklamu. Vsaďte na jistotu.

Related posts

One Thought to “Spolehlivé držáky a stojany”

  1. adminvito

    AktualityCZ

    AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Tiskové zprávy Vám přináší Press Media.
    http://aktualitycz.cz/zpravy/

Leave a Comment