Bydlení 

Stojící lampy do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místností, kde trávíte většinu času se svou rodinou a nejbližšími. Po náročném dni si jistě každý zaslouží svoji chvíli relaxace, kterou mu nabídne obývací pokoj. Obývací pokoje si také zaslouží kvalitní osvětlení, které tvoří ve většině případů dominantu celé místnosti. Stále více v kurzu jsou takzvané stojící lampy, které vám nabídnou dostatek praktického světla či tlumené intimní atmosféry. Moderní lampy, s jejichž designem vám naši designéři velmi rádi poradí, budou tvořit dominantu celé místnosti, ve které se poté budete cítit velmi pohodlně a uvolněně zároveň. Pokud navíc zvolíte typ stojící lampy se stínítkem, ve velmi krátkém čase vykouzlíte příjemnou atmosféru, která vám poslouží při čtení i při jiných činnostech. Naše elitní osvětlení budete jednoznačně milovat.

lampy

Stojící lampy jsou v kurzu

Polohovatelné stojící lampy můžete v obývacím pokoji také kombinovat s tradičním osvětlením, kterým může být například lustr. Po jeho vypnutí si můžete vytvořit kouzelnou atmosféru například právě polohovatelnou lampou, se kterou si také budete moci zvolit intenzitu osvětlení. Jemné světlo ze stojící lampy vám nebude zbytečně rušit a vy se tak budete moci oddávat například čtení či dívání se na televizi. Ideálně stojící lampy osvětlují příliš tmavá místa v místnosti. Moderní lampy navíc kromě své funkčnosti mají také velmi estetickou funkci.

Lustr nebo bodová světla?

Pokud nepatříte mezi příznivce stojících lamp, do svého interiéru můžete také zvolit například lustr či bodové světlo. Lustr, který bude z hlediska designu vyhovovat vašemu stylu obývacího pokoje, se postará o nepřehlédnutelnou dominantu místnosti. Bodová světla se zase více hodí v obývacích pokojích modernějšího stylu, kdy si majitelé potrpí zejména na nepřeplácanost a minimalistický styl. Obě varianty, budou skvěle osvětlovat místnost, ve které trávíte převážnou většinu svého volného času.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Related posts

Leave a Comment