Zprávy 

Stylový firemní večírek

Firemní večírek v Benicích

Firemní večírek v středočeských Benicích.  Nedaleko Benešova leží krásně zrekonstruovaný barokní statek, ve kterém sídlí hřebčín Favory. Jen 10 km odtud se nachází zámek Konopiště a 15 km vzdálená je přehrada Slapy. Benice jsou místem ideálním pro rekreaci, čeká vás zde úplně jiný svět. Pobyt v přírodě, v blízkosti ušlechtilých starokladrubských koní a s možností využití nádherných historických prostor je balzámem na duši.

Firemní večeírek
Firemní večeírek

Ráj milovníků koní

V benickém statku můžete uspořádat svatbu, firemní večírek, rodinnou oslavu, školení, workshop nebo si zde domluvit fotografování. Variant je spousta a jsou zde otevřeni novým myšlenkám a připraveni splnit vaše přání. Bývalé panství František Ferdinand d’Este vás jistě nadchne, podobně jako krásní koně. Pro milovníky těchto zvířat jsou Benice ráj.

Firemní večírek s starokladrubskými koňmi

Chcete prožít euforii z jízdy na koni nebo v kočáře? České národní plemeno s vysokou akcí končetin ve vás vzbudí patřičný respekt a program spojený s koňmi určitě sklidí na firemním večírku nebo na rodinné oslavě úspěch. Pořádají se zde i prohlídky s průvodcem, workshopy, dětské tábory, jezdecké pobyty nebo celodenní projížďky do přírody.

Firemní večírek, program pro větší množství lidí

Uspořádat firemní večírek není zase tak snadné, obzvláště, je-li pozváno hodně lidí. Občerstvení a program na úrovni je nezbytností. Svěřte část z toho profesionálům v Benicích a nebudete litovat. Originální zrekonstruované prostory, zajímavý program, skvělé jídlo a pití v kombinaci s příjemnou obsluhou vám zaručí úspěch akce. K nejpopulárnějším patří kromě projížděk kočárem zdejší zážitkové hry.

Nedělejte si starosti s parkováním

Firemní večírek  můžete protáhnout do pozdních hodin, statek leží na samotě a nikdo vás nebude omezovat. Potíž není ani s parkováním, díky rozlehlým pozemkům zaparkujete obrovský počet aut. Vždyť v Benicích není problém uspořádat událost třeba pro tisíc lidí!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

 

 

 

Related posts

Leave a Comment