Bydlení 

Tectonite dřezy jako moderní součást kuchyně

Tectonite dřezy lákají svým atraktivním designem především majitele moderních kuchyní, do kterých tyto dřezy přirozeně zapadnou. Možná jste o nich ještě neslyšeli, protože si své místo na trhu teprve vydobývají. Přesto, že se jedná o novinku, ceny kuchyňských tectonitých dřezů jsou příznivé.

Tectonite dřezy vynikají výbornými vlastnostmi

Při výběru dřezu je nejdůležitějším kritériem jeho materiál. Ten určuje, jak dlouho dřez vydrží v původním stavu.

Tectonite dřezy jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který byl doposud využívaný v automobilovém průmyslu. Dřez z tectonitu odolá teplotě až 300˚C, i náhlým teplotním změnám až 100˚C. Tectonite dřezy jsou imunní jak vůči chemikáliím, kterými běžně kuchyňský dřez čistíme, tak vůči kyselinám, které jsou obsaženy v potravinách.

Tectonite dřezy

Tectonite dřezy jsou vytvořeny ze 100% recyklovatelného materiálu. Velkou výhodou je pevnost materiálu. Povrch dřezu obsahuje příměsi skelných vláken, díky kterým není dřez poškrábán od nožů, které do dřezu běžně pokládáme. Navíc je povrch dřezu hladký a příjemný na dotek.

Tectonite dřezy v různých variantách

Tectonite dřezy lze zakoupit v různých tvarech a velikostech. Dřez je důležité sladit s interiérem, což se nám hravě podaří díky možnosti výběru z více barev. Zajímavý design a barva dřezu ovlivní celkový dojem vaší kuchyně.

Tvar a velikost dřezu záleží na velikosti kuchyně, vašem vkusu, a je samozřejmě také důležité, zda máte doma myčku. Pokud ano, dřez s obrovským odkapem logicky potřebovat nebudete. K dostání jsou klasické jednodřezy, dvoudřezy, dřezy s odkapem, nebo dřezy s odkapem i vaničkou.

Do některých typů tectonitových dřezů je možné umístit dávkovač saponátu, díky čemuž je každodenní mytí nádobí praktičtější.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

 

 

Related posts

Leave a Comment