Bydlení pro Ženy Služby Zprávy 

Thermomix TM5 a jeho výhody

Thermomix mne okouzlil ihned, jak jsem jej uviděla. Kamarádka mi tenhle vymazlený kuchyňský spotřebič ukázala už před lety a už tehdy na něj pěla jen samou chválu. Prý je to až tak úžasný pomocník v kuchyni. Od té doby, co se mi na lince skví ten nejnovější prototyp Thermomix TM5, pěji na něj ódy i já. Nenechám na něj dopustit a hlásám, je jedno, jaká jste hospodyňka, doma by ho měla mít každá moderně smýšlející ženská.

13926-thermomix-in-kitchen-002-hpr-chip

Thermomix TM5, synonymum pro snadné vaření

Pomocník v kuchyni Thermomix TM5 je multifunkčním přístrojem, který dokáže nahradit až 12 různých spotřebičů. Dokáže vařit, mixovat, vážit, mlít, drtit, dusit, míchat, hníst, sekat, ohřívat, kvedlat a dokonce je schopen připravit emulzi. Jeho specialitou je i schopnost vaření v páře. Thermomix je schopen připravit pomazánky, polévky, omáčky rovnou i s knedlíkem, maso, drinky, zmrzlinu a mnoho dalšího. Jde o skvělý přístroj, který vám pomůže připravovat i v současnosti tolik oblíbenou raw stravu.

Výhody přístroje Thermomix

  • Thermomix nabízí 12 funkcí v „jednom balení“, je ideální spotřebič do malé kuchyně, jelikož  se nachází v malém sympatickém balení
  • Užívání Thermomixu přináší úsporu času (např. svíčkovou omáčku i knedlík připravujete najednou), práce i špinavého nádobí.
  • Vaření v páře v Thermomixu zajistí to, že si suroviny zachovají maximum živin a přirozenou chuť.
  • Thermomix vám ušetří peníze. Je tomu tak proto, že nemusíte kupovat další spotřebiče, a také proto, že má velmi nízkou spotřebu.
  • Dalším pozitivem je i jeho velmi snadné intuitivní ovládání.

Thermomix – budoucnost vaření

Kuchyňský robot nové generace Thermomix TM5 přináší do vaší kuchyně komfort při vaření. Jeho velikost navíc umožňuje snadnou přenosnost, takže si jej můžete vzít se sebou všude tam, kde potřebujete. Jeho ovládání je velice jednoduché. Vše je o jednom knoflíku. Po použití jej velmi snadno rozeberete a vložíte do myčky.

Chcete mít Thermomix i vy? Můžete, je to jednoduché. V případě zájmu si sjednejte schůzku s vyškoleným poradcem. Více informací naleznete www.thermomix.vorwerk.cz.

Related posts

Leave a Comment