pro Ženy 

Vánoce klepou na dveře, navštivte klenotnictví

Vánoce jsou tu za pár dní, advent nekráčí mílovými kroky, ale přímo utíká. Všichni jsme ve stresu z tolika příprav: z uklízení, pečení a vybírání vánočních dárků. Chceme potěšit ty, které milujeme, ty, se kterými trávíme své dny a svůj život. Často si lámeme hlavu, a ne a ne najít to pravé ořechové. Snažíme se vyvarovat unáhleného nákupu lapačů prachu a zbytečností, které by při nejbližší příležitosti putovaly k novému majiteli.

šperk

Náušnice: trefa do černého

Pokud vyhlížíte něco pro babičku, maminku, dceru, kamarádku, kolegyni, sestru, sestřenici, tetu či pratetu, obhlédněte výkladní skříně a webové stránky klenotnictví. Mezi stříbrnými a zlatými náušnicemi, které buď zdobí třpytivé kamínky, nebo které jsou jednoduché a zcela hladké, zajisté objevíte nádherný kousek pro mladší i starší ročníky: náušnice bezpochyby patří mezi nejvděčnější a nejoblíbenější dárky ženám a mezi ženami vůbec. Jestli se rozhodnete opravdu zapůsobit, schovejte pod vánoční stromek do krabičky v elegantním lesklém papíru náušnice s diamanty. Tradiční pecičky či opulentní visací náušnice rozzáří oči i těm nejnáročnějším přítelkyním a maminkám.

šperk

Vánoce: svátky nostalgie

Babičkám a pratetám se zavděčíte především otevíracím medailonkem z drahého kovu, do kterého vložíte fotografii své rodiny a vnoučat. Jemný dáreček zabrnká na sentimentální strunu v jejich srdcích. Kamarádky zas ocení slzovité, oválné či čtvercové přívěsky z barevných drahokamů, které odpovídají jejich oblíbeným odstínům nebo znamení horoskopu. Pohled na jantarovou kuličku, zelenkavý olivín a originálně zbarvený ametrín či turmalín stoprocentně vyvolá spoustu radosti a zanechá nezapomenutelný zážitek.

Klenotnictví: pro dámy i pány

Vánoce patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším svátkům v roce, proto pokud pro svoji drahou polovičku přichystáte překvapení v podobě krabičky s diamantovým prstýnkem, rozhodně na svoji otázku neuslyšíte ne. Vedle náhrdelníků a náušnic s diamanty a drahokamy patří prsteny k nejobvyklejším vánočním dárkům. Ve zlatnictví navíc bez problému objevíte i šperky pro muže. Vedle manžetových knoflíčků z drahého kovu si můžete vyhlédnout i nesmrtelnou pánskou náušnici nebo řetízek.

Nezapomeňte, že Vánoce jsou svátky klidu a míru a že i maličkostí můžete vyjádřit svoji náklonnost a lásku ke svým blízkým.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Related posts

Leave a Comment