Cestování 

Vánoce v létě jako bláznivý zážitek

Vánoce v létě? Možná to zní na první dobrou trochu bláznivě, ale na druhou stranu proč ne. Vánoce v létě sice pravděpodobně sebou nepřinesou nadílku na sněhu, ale jako zpestření horkých dnů více než lákavé.

Co takhle Vánoce v létě?

Možná si marně lámete hlavu, kam vzít letos děti na dovolenou. Pohodovou vánoční atmosféru lehce navodíte během pobytu na Božím Daru. Právě odtud nedaleko se totiž nachází Ježíškova stezka, kterou můžete podniknout, jak na kole, tak běžky nebo na čím dál oblíbenější koloběžce. Samotná trasa má dva okruhy. Jeden měří 6 km a druhý 13 km. Snadno ji tak zvládnete i s těmi nejmladšími děti. Během Ježíškovy stezky na Vás čeká plnění nejrůznějších úkolů. V každém domečku, který zde představuje stanoviště s úkoly, Vás bude vítat Ježíšek, jeho přátelé a pomocníci z Ježíškova světa.

Jaký vybrat vánoční dárek v létě?

Co by to byly Vánoce bez dárků pro Vaše nejbližší. S výběrem dárků k Vánocům si nemusíte dlouho lámat hlavu, neboť v tomto Vám bude více než nápomocná Firma na zážitky. Právě na jejím webovém portále již touto dobou naleznete ty nejkouzelnější vánoční dárky, které učiní skutečnou radost. Ať už budete prostřednictvím Firmy na zážitky hledat vánoční dárky pro muže nebo pro děti, bezpochyby zde najdete to, co už dlouho hledáte. Tipy nejen na letní, ale také na skutečné Vánoce můžete čerpat zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky. Oblíbené gurmánské, wellness nebo dokonce adrenalinové zážitky se mohou stát splněným snem nejednoho z vás. Zatímco italský piknik pro dva s lahví Prosecca se můžete stát milým dárkem pro Vás i Vaši drahou polovičku, noc na zámku jen pro ni v obci Mcely si plnými doušky vychutná Vaše maminka nebo tchýně.

Related posts

Leave a Comment