pro Ženy 

Vaše vysněná dovolená levně a pohodlně

Ubíjí vás každý den v práci, nemáte sílu už ani na běžné věci? Cítíte, že potřebujete odpočinek? Tak si ho dopřejte a vydejte se dobít baterky na nezapomenutelnou dovolenou do tepla.

Naplánujte si svou ideální dovolenou

Ať už vás láká teplo nebo zima, slunné pláže Středozemního moře nebo zasněžené vrcholky Alp. Záleží jen na vašich preferencích, ale i tak se vždy objeví jeden problém, a to cena. Dovolená v zahraničí není úplně nejlevnější a hodí se každá ušetřená korunka. A jak ušetřit vám poradíme v tomto článku.

Při plánování využívejte všechny užitečné pomocníky

Jste radši, když máte všechno pod kontrolou a baví vás plánování? Tak si naplánujte svou vysněnou dovolenou přesně podle svých představ. Dnes máte na internetu mnoho nástrojů, které vám v plánování nejen pomůžou, ale i ušetří peníze.

První, co musíte sehnat jsou letenky. Jak na letenkách ušetřit? Letenky bývají obvykle nejlevnější 5 týdnů před odletem, nicméně levně se dají najít i zhruba tři měsíce před odletem nebo ve slevových akcích leteckých společností. V současnosti je celá řada nástrojů na vyhledávání levných letenek, které vás na akce upozorní.

Další věcí, bez které se na své dovolené neobejdete, je ubytování. Slyšeli jste již někdy o Booking, Hotels.com nebo otel.com? Tyto online rezervační systémy hotelů vám pomohou vybrat ideální ubytování přesně podle vašich požadavků. Zadáte destinaci, datum příjezdu a odjezdu, počet hostů a už vybíráte z široké nabídky ubytování na jednom místě. Ke všem ubytování je i hodnocení zákazníků, takže vybrat si kvalitní ubytování je opravdu hračka.

Hodláte na své dovolené přejíždět z jednoho místa do druhého? Pak si musíte zajistit dopravu a není nic jednoduššího než si ji zajistit předem. Odpadnou vám pak stresy na místě, protože všechny informace o odjezdu znáte dopředu. A co si ve své destinaci pronajmout auto? Díky tomu si budete moci zajet na jakékoliv místo, které vás láká. Avšak i u objednávání auta platí, že výrazně levnější je objednat si ho předem.

Informace o zajímavých místech a památkách naleznete například na Tripadvisor.com, který obsahuje recenze a tipy co vidět. Dalším super pomocníkem je blog Like a Local Guide. Kromě toho využijte i Google Mapy, kde přesně uvidíte, jak to ve vaší destinaci vypadá a jak se nejlépe dostat do ubytování.

Jak na dovolené ušetřit?

Řekli jsme si již rady a tipy, jak během plánování dovolené ušetřit, ale věděli jste, že můžete ušetřit na všem výše jmenovaném? Ano, tuto možnost vám přináší cashback. Díky cashbacku se vám vrátí část peněz z vašich nákupů na internetu. Jak to funguje? Jednoduše se zaregistrujete na cashbackovém portálu, překliknete se z něj na svůj oblíbený obchod a nakupujete jednoduše, jak jste zvyklí. Z každého nákupu se vám poté vrátí předem stanovená částka zpět. Na cashbacku profitují všechny tři strany – tedy e-shop, cashbackový portál a hlavně vy. E-shop získá jednoduše zákazníky, takže pošle cashbackovému portálu provizi, kterou daný portál rozdělí mezi sebe a zákazníka

Nejvýhodnější cashbackový portál v Česku

Cashbackový portál Tipli vám nabízí až 33 % z vašeho nákupu u partnerských obchodů zpět. A těch má v nabídce již více než 380 v Česku a dalších 200 na Slovensku. Mezi nejvýznamnější patří Mall.cz, AliExpress.com, eBay.com, Dámejídlo.cz, Booking.com nebo Notino.cz. Tipli vám přináší nejvyšší cashback odměny v Česku, proto nabízí i garanci nejvyšších odměn.

Jak vám Tipli pomůže ušetřit na vaší dovolené?

Pro názornost si ukážeme velký příklad, jak vám Tipli pomůže ušetřit na vaší dovolené. Řekněme, že jste se rozhodli letět na týden do slunného Španělska. Z partnerských e-shopů najdete Vueling, což je španělská nízkonákladová letecká společnost, která nabízí výhodné letenky z Prahy do Barcelony. Díky Tipli se vám z nákupu vrátí 60 Kč a vůbec nezáleží na tom, jak levně letenky seženete. Další věcí je ubytování. Rozhodli jste se z nabídky mnoha rezervačních portálů vybrat Booking.com. Zde si vyberete ubytování na 7 dní ve tříhvězdičkovém hotelu ve dvojlůžkovém pokoji za 16 000 Kč. Tipli vám z této částky vrátí 640 Kč, což představuje 4 % z nákupu na Bookingu. Jenom se nezapomeňte překliknout přímo z Tipli. Rádi byste také z Barcelony vyrazili někam do okolí, ať už na pláž Costa Brava, do Girony nebo do Figueres, což je rodné město Salvadora Dalího. Dostat se do těchto míst vám pomůže auto, které si pronajmete na Rentalcars.com. Půjčení auta na tři dny s pojištěním vyjde zhruba na 1500 Kč a Tipli vám vrátí 45 Kč zpět. Takže celkově ušetříte na vaší dovolené díky Tipli 745 Kč, a to pouze z nákupů, které byste i tak museli udělat. Další peníze můžete ušetřit z nákupů oblečení, abyste na dovolené byli trendy.

Nakupovat s Tipli se jednoduše vyplatí. Za ušetřené peníze si můžete v zahraničí zajít na výbornou večeři. Tipli samozřejmě myslí i na ty, kteří by chtěli vyjet s cestovní kanceláří a nabízí možnost ušetřit u cestovní kanceláře Čedok, Exim Tours, České kormidlo nebo Alexandria.

 

 

Related posts

Leave a Comment