Bydlení 

Venku a přece uvnitř?

Jarní teploty se zatím příliš vysoko nevyšplhaly, ale přece jen už se lidé venku prohání na kolečkových bruslích, na kolech, nebo si dopřávají sladké potěšení v podobě zmrzlinových kornoutů.

pergola

Foto: diamond design

Opravdové jaro nás nejspíše teprve čeká během května, ale podle hesla “kdo je připraven, není překvapen” , bychom se už pomalu, ale jistě mohli chystat na teplé jarní večery a s nimi spojené příjemné posezení na terasách, u chalup či jen tak u domácího minigrilu na trávníku před garáží.

K dobrému počasí přirozeně patří dobrá společnost a samozřejmě také dobré jídlo. Všichni rádi chodí občas do restaurací, ale někdy je změna dobrá, a v takovém případě není nad dobrý domácí zeleninový salát s lahví vychlazeného vína.

Abychom svůj komfort vyšperkovali na 100%, měli bychom mít v záloze také ochranu před nečekanou změnou počasí. „Outdoor living“ systém v sobě spojuje zázemí, zaměřené na spokojenou a ničím nerušenou relaxaci, s bonusem trávení času na čerstvém vzduchu. Není nad ranní kávu, kterou si můžete vychutnat při pohledu na rozbřesk slunce a čerpat energii z na čerstvém vzduchu.

Máte-li rádi vkusně zpracovaný interiér a exteriér, určitě nepohrdnete realizacemi firmy diamond design. Můžete si vybrat z několika originálních provedení, outdoor living od diamond design, ať už z podnikatelským či osobním záměrem.

V České republice je zvykem vyjíždět na víkendy mimo město, na hory, na wellness, za hranice, nebo někam do přírody, proč ale nezainvestovat do přístavby a užívat si relaxace v domácím prostředí, díky pergole, markýzám, slunečníkům, či jiným zastřešením.

Markýzy jsou praktickým doplňkem pro terasu, pro východní část domu a svým uchováváním v rolovacím kazetě se jejich trvanlivost prodlužuje na delší několikaletý úsek. Ochrání vás před menším deštěm i ostrým sluncem, překvapí vás svým jednoduchým digitálním ovládáním a také profesionálním servisem. DIAMOND DESIGN má jednu nespornou výhodu, jako zákazník si vyberete markýzy, pergoly, nebo stínicí plochy, které Vám budou “ušity” na míru, přesně podle potřeb exteriéru.

I-články Facebook Like
  • 4
    Shares

Related posts

Leave a Comment

seventeen − 6 =