Bydlení 

Venku a přece uvnitř?

Jarní teploty se zatím příliš vysoko nevyšplhaly, ale přece jen už se lidé venku prohání na kolečkových bruslích, na kolech, nebo si dopřávají sladké potěšení v podobě zmrzlinových kornoutů.

pergola

Foto: diamond design

Opravdové jaro nás nejspíše teprve čeká během května, ale podle hesla „kdo je připraven, není překvapen“ , bychom se už pomalu, ale jistě mohli chystat na teplé jarní večery a s nimi spojené příjemné posezení na terasách, u chalup či jen tak u domácího minigrilu na trávníku před garáží.

K dobrému počasí přirozeně patří dobrá společnost a samozřejmě také dobré jídlo. Všichni rádi chodí občas do restaurací, ale někdy je změna dobrá, a v takovém případě není nad dobrý domácí zeleninový salát s lahví vychlazeného vína.

Abychom svůj komfort vyšperkovali na 100%, měli bychom mít v záloze také ochranu před nečekanou změnou počasí. „Outdoor living“ systém v sobě spojuje zázemí, zaměřené na spokojenou a ničím nerušenou relaxaci, s bonusem trávení času na čerstvém vzduchu. Není nad ranní kávu, kterou si můžete vychutnat při pohledu na rozbřesk slunce a čerpat energii z na čerstvém vzduchu.

Máte-li rádi vkusně zpracovaný interiér a exteriér, určitě nepohrdnete realizacemi firmy diamond design. Můžete si vybrat z několika originálních provedení, outdoor living od diamond design, ať už z podnikatelským či osobním záměrem.

V České republice je zvykem vyjíždět na víkendy mimo město, na hory, na wellness, za hranice, nebo někam do přírody, proč ale nezainvestovat do přístavby a užívat si relaxace v domácím prostředí, díky pergole, markýzám, slunečníkům, či jiným zastřešením.

Markýzy jsou praktickým doplňkem pro terasu, pro východní část domu a svým uchováváním v rolovacím kazetě se jejich trvanlivost prodlužuje na delší několikaletý úsek. Ochrání vás před menším deštěm i ostrým sluncem, překvapí vás svým jednoduchým digitálním ovládáním a také profesionálním servisem. DIAMOND DESIGN má jednu nespornou výhodu, jako zákazník si vyberete markýzy, pergoly, nebo stínicí plochy, které Vám budou „ušity“ na míru, přesně podle potřeb exteriéru.

Related posts

Leave a Comment