Zajímavosti 

Věnujte se tomu, co vás baví, třeba fotografování nebo grafice

Baví vás fotografovat a chtěli byste se v tomto umění zdokonalit? Jestliže hledáte vhodnou školu na dálkové studium fotografie, určitě vyzkoušejte LŠF Liberec. Tato škola se zabývá především dálkovým studiem fotografie, čímž navázala na dlouholetou fotografickou i pedagogickou zkušenost fotografa Šimona Pikouse. Cílem školy je naučit fotografickou techniku i fotografické vnímání, jak začátečníky, tak i pokročilé fotografy. Začátečníky naučíme základy práce se zrcadlovkou. Na kurzech grafických programů se naučíte fotografie upravovat a vytvářet reklamní tiskoviny. V budoucnu se po absolvování rekvalifikačního kurzu můžete stát například pracovníkem grafického studia a získat práci v reklamce nebo tiskárně.

Učíme děti i seniory

Naši studenti k nám jezdí i z 300 kilometrové vzdálenosti. Velice oblíbená je večerní fotoškola, která vás naučí proniknout do tajů fotografie a trvá 3 měsíce. Během nich se budeme scházet 1 týdně 2 hodiny. Kurz je určený začínajícím fotografům, ale i mírně pokročilým, kteří chtějí využít konzultací a zpětné vazby s lektorem a nemají čas na studium přes den. Na kurz si připravte pouze vlastní fotografický přístroj. Po zakončení kurzu večerní fotoškoly absolventi obdrží Osvědčení o absolvování kurzu. Zajímá se vaše ratolest už od mala o fotografování? Je-li starší deseti let, máte možnost přihlásit ji na příměstský fotografický tábor, kde se zábavnou formou naučí základům ovládání fotoaparátu i fotografickému pohledu. Vyzkoušejte dálkové studium fotografie a naučte se víc!

Zkušení lektoři

U dálkového studia fotografie se vám budou věnovat zkušení lektoři s odborným teoretickým vzděláním i praxí, kteří se fotografováním dlouhodobě profesně zabývají. Velice zajímavý je Workshop Glamour & Fashion, který pořádáme jednou za rok. Celou akci řídí dva lektoři a k dispozici jsou minimálně tři modelky, vizážistka, stylista a několik stages. Jedná se prostě o fotografování opravdové módní přehlídky nanečisto, přičemž je k dispozici profesionální ateliérové vybavení. Novinkou na škole je Fotoškola 5v1, což je alternativa k večerní fotoškole. Studovat budete 5x 4 hodiny jeden den v týdnu. Každý den je zaměřen na určitou tématiku, jako jsou kompozice, produkt, portrét.

Related posts

Leave a Comment