Bydlení Reality Zprávy 

Viladům Dalejský Potok – luxusní bydlení v 6 podobách

Pokud máte vysoké nároky na podobu bydlení, chcete bydlet v blízkosti centra Prahy, ale současně i se spojením s přírodou, musí vás zajímat nový projekt Viladům Dalejský Potok. Jedná se o jedinečnou stavbu, která svým provedením plně uspokojí především milovníky luxusu. V nabídce je 6 bytů – bude jeden z nich váš?

dalejsky-potok-vizualizace-3

Soukromí, prostor i rychlé spojení s centrem 

Projekt Viladům Dalejský Potok je realizován v jedné z nejprestižnějších pražských lokalit. Vzniká v městské části Praha 5 – Hlubočepy. Místo nabízí spojení malebné přírody – stavba se nachází na okraji přírodní rezervace Prokopské údolí a současně i perfektní spojení do centra Prahy. Cesta autem vám bude trvat pouhých 10 minut, dobré dopravní spojení nabízí i místní MHD. Díky těmto vlastnostem se projekt řadí mezi nejlepší pražská místa k bydlení především pro rodiny s dětmi.

Prostorné byty nabízí luxus v každém centimetru! 

Viladům nabídne celkem 6 prostorných bytů s moderně řešenými vnitřními prostory. K mání je jeden byt o velikosti 3+kk, 3 byty o dispozicích 4+kk a 2 byty (z nichž jeden už je prodán) o velikosti 5+kk. Největší byt má velikost obytné plochy úžasných 213,66 m2! Každý byt má vlastní prostornou terasu, která plynule navazuje na kuchyň a obývací pokoj. Ke každému bytu také náleží velká dvougaráž. Viladům má soukromou zahradu (900 m2), kterou budou moci využívat všichni rezidenti. Každý den si tak budou moci užívat klid a čistotu přírody.

Bydlení s úsporou

Dům je postaven tak, aby splňoval náročné podmínky nízkoenergetického bydlení. Budova má energetický štítek B a využívá moderní systému SMART HOME, díky tomu jsou zaručeny velmi nízké náklady na provoz domácnosti. Další výhodu jsou špičková dřevohliníková okna s trojskly a dřevěné třívrstvé podlahy s naklapávacími zámky. Díky těmto a dalším prvkům Viladům Dalejský Potok určitě uspokojí i ty nejnáročnější.

Projekt má být dokončen v březnu 2016. Pokud vás zaujal, začněte jednat. Více informací najdete na Viladům Dalejský Potok.

Related posts

Leave a Comment