Bydlení Zboží 

Vířivka Softub přináší spoustu výhod

Ulehnout do vířivky po náročném pracovním dni nebo ve volném čase o víkendu je snem snad každého z nás. Nicméně spousta snílků se zaráží na překážkách typu: „Nemám dostatek prostoru pro umístění vířivky. Je příliš hlučná a těžká. A spotřebuje příliš energie.“ Alternativním řešením je bezpečná a pohodlná vířivka Softub.

vířivka

Luxusní vířivky Softub jsou hitem posledních let. Honosí se tichým chodem, vysokou odolností, úsporným provozem, snadnou manipulací, účinnou filtrací, flexibilitou, pohodlností a stylovým designem. Vířivka je vyrobena z kvalitního materiálu, jež se perfektně hodí do interiéru i do zahrady.

Těžké vířivky jsou minulostí

Klasické vířivky jsou charakteristické vysokou hmotností, nákladnou instalací a vysokými provozními náklady. Kdežto vířivé bazény Softub jsou zcela jiné. Jsou vyrobeny z měkkého, přizpůsobivého, ale současně odolného materiálu. Vyznačují se nízkou hmotností a jsou snadno přenosné. Mobilní vířivky uplatní nejen páry pro romantické večery, ale také děti jako menší bazén.

Modely vířivek Softub

Nejmenší variantou v nabídce značky Softub je Sportster 140, která se hodí pro jednu až dvě osoby. Tato vířivka je charakteristická malými rozměry a nízkou hmotností, díky čemuž se hodí všude tam, kde je prostor omezený.

Druhou možností je středně velký model Legend 220, který pojme dvě až čtyři osoby. Tato vířivka je perfektním kompromisem pro menší rodinu a také pár. V porovnání s předchozím modelem Sportster 140 má tato varianta více trysek a barevné osvětlení.

Vlajkovou lodí celé nabídky vířivek je Resort 300+, jehož kapacita je až šest osob. Nechybí barevné osvětlení a vyšší počet trysek v porovnání s předchozími prototypy.

Pakliže vás láká vířivka na terasu, nicméně hledáte levnější a úspornější alternativu, můžete se obrátit právě na vířivé bazény Softub.

Related posts

Leave a Comment