Cestování 

Výhled až k horizontu

Chcete si prohlédnout ulice, kterými chodíte každý den a zjistit, jak jsou romantické a malebné? Pak se musíte vznést stovky metrů nad ně. Vezme vás tam vyhlídkový let vrtulníkem. Na pečlivě připravené vyhlídkové trase vás čeká dobrodružství a nevšední zážitky.

Kabina jen pro vaše blízké

Vyhlídkový let vrtulníkem je tolik oblíbený proto, že poskytuje naprosté soukromí. V kabině je prostor pro 3 cestující a pilota. Čarovné okamžiky jsou o to krásnější, když je prožíváte jen s těmi, co jsou vám nejblíže.

Vyhlídkový let si můžete vybrat z několika připravených okruhů. Praha a její okolí se vám představí při půlhodinovém letu a do vzdálenějších míst vás vezmou lety trvající hodinu nebo hodinu a půl.

Vrtulníkem nad vodní plochu i zámek

Stačí půl hodina v kabině vrtulníku a už budete létání milovat. Během třicetiminutového vyhlídkového letu si prohlédnete klidnou hladinu vodní nádrže Hostivař a proletíte se nad Průhonickým zámkem. Při delším letu v délce trvání hodinu nebo hodinu a půl už máte možnost většího prohlídkového okruhu a můžete se podívat například do okolí Kutné Hory nebo kolem hradního komplexu Karlštejn. Vyberte si vyhlídkové lety vrtulníkem Praha.

Originální překvapení

Darovat zážitek je mnohem lepší než kupovat nějakou věc, co brzy vyjde z módy. Můžeme vás ujistit o tom, že překvapení a úžas nad rozbalenou obálkou náplní celou místnost. Zážitkový let vrtulníkem si vychutnáte společně v kabině pro tři pasažéry.

Related posts

Leave a Comment