Cestování Zprávy 

Vyhlídkový let balónem, krása nad korunami stromů

Lety balónem se každoročně zapisují mezi nejoblíbenější zážitky a nejkrásnější dárky, co věnujete k Vánocům, narozeninám nebo významným událostem. Není poetičtější chvíle než oslava výročí s partnerem ve stoupajícím horkovzdušném balónu k paprskům vycházejícího slunce. I takový vyhlídkový let balonem můžete zažít.

Do království skal, let balónem Český ráj

Jednu z nejkrásnějších přírodních scenérií si můžete prohlédnout z pohodlného koše horkovzdušného balonu. Let balónem Český ráj vás vezme na více než hodinovou prohlídku skalních útvarů v malebném Pojizeří. Ze země můžete obdivovat majestátnost kamene, ale nemůžete nahlédnout všude. Z výšky nebude mít váš rozhled žádné hranice a Český ráj budete mít jako na dlani.

Nádheru lesů, luk a obdělaných polí slibuje i let balónem Vysočina.

Dárek, co vydrží na věky

Dáváním dárků vyjadřujeme blízký vztah k osobě. Chceme obdarovaného potěšit, překvapit a dát mu něco po čem touží. Není snadné takovou věc vybrat. Vždyť to ale vůbec nemusí být věc! Darujte něco mnohem hodnotnějšího. Zážitek vydrží na celý život a hodinová chvíle v oblacích se bude obdarovanému dlouho promítat za zavřenými víčky.

Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem má roční platnost s možností prodloužení, proto se nemusíte obávat, že byste nenalezli vhodný termín nebo že vám nebude přát počasí. Do koše můžete usednout i na podzim nebo na jaře.

Příjemné mrazení, co ucítíte až u kořínků vlasů vás bude provázet už od chvíle, kdy uvidíte jeden z největších balónů v Evropě, jak se chystá ke startu. Stačí jen nastoupit a pohodlně se posadit. Nevšední zážitek začne už za pár okamžiků.

Objednávky letů balónem

Objednávky na vyhlídkové lety balónem se provádí online. Následně jsou vám nabízeny vhodné termíny pro start. Stačí si jen vybrat datum, který vám vyhovuje.

Related posts

Leave a Comment