Služby 

Vysněná práce čeká jen na vás!

Pracovat musíme všichni. Je důležité mít práci z mnoha hledisek – kontakt s lidmi, vydělání určitého množství peněz a pracovní příležitosti, které nás posouvají dále. Proto je důležité se cítit v naší práci dobře a být spokojeni.

Kde takovou práci ale najít?

Jednoduchý způsob. Podívejte se místo na jobs.cz a prace.cz na airjobs. Tým proškolených pracovníků vlastně udělá všechno za vás. Spojí dohromady nabídky práce z ostatních serverů, takže už nemusíte složitě prohledávat desítky internetových stránek. Skvělý nápad je vytvořit si profil. Napište o sobě všechno, koníčky, co máte rádi, ale i zkušenosti a pracovní stáže. Podle vašich kritérií se pak vygeneruje životopis, který se snadno může připojit k motivačnímu dopisu. Pokud ho uložíte do databáze, usnadníte tak práci ostatním a vám to přinese, že si vás podle toho vyfiltrují zase další zaměstnavatelé. Díky vašemu profilu můžete získat práci za rohem, o které jste vůbec nemuseli tušit. Nabídka práce je tu opravdu více než široká.

Na co si dát pozor?

Nemusí jít pouze o praci, ale vy nebo vaše děti, studenti, také potřebují si přivydělat nějakou tu korunu, jak se říká. I pro ně je tu možnost hledání brigád. Nejčastěji to jsou větší města poblíž studentům, brigáda Praha, brigáda Brno a brigáda Ostrava. Ale pozor! Buďte opatrní na to, co kde o sobě zveřejníte. Současná doba je sice přístupná všemu, tedy si i snadněji najdete brigádu přes sociální sítě, ale zase na druhou stranu i ostatní si snadněji přečtou vše o vás, co vy o sobě napíšete či na co zareagujete. Úplně stejně to ale funguje i pro práci!

Musím udělat dojem!

Abyste na pohovoru zazářili, musíte být připraveni. Přečtěte si zkušenosti ostatních lidí, na co si dát při pohovoru pozor. Podívejte se, co si na sebe „nevzít“, abyste se neztrapnili. Koukněte se na airbus, najděte práci či brigádu, která pro vás bude top!

Related posts

Leave a Comment