Zprávy 

Zážitek jako dárek pro dobrou kamarádku

Hledáte vhodný dárek pro přítelkyni k narozeninám a prozatím Vás nezaujalo nic na tolik, abyste si řekli, tohle je ten pravý dárek? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny-k-narozeninam/ a uvidíte, že Vaše kamarádka bude mít obrovskou radost.

Jakým dárkem potěšit kamarádku?

Samozřejmě že můžete vsadit na osvědčené tipy a potěšit Vaši kamarádku novým hedvábným šátkem nebo voňavým parfémem. Skutečnou radost můžete učinit zážitky od společnosti Allegria. Dárek pro kamarádkumůže mít několik variant, přičemž každá z nich rozhodně sklidí úspěch. Vaší kamarádce můžete dopřát zaslouženou relaxaci během kvalitní masáže. Bio péče o pleť, Spa bio manikúra, čokoládová masáž či tantrická masáž Deluxe a královská koupel jsou jen stručnou nabídkou toho, co vše lze s Firmou na zážitky prožít. Relaxace se dostane nejen lidské pleti, ale také duševní stránce obdarované osoby. Na každodenní starosti lze zapomene Vaše kamarádka také během wellness pobytů. Ty navíc poskytují možnost nechat se hýčkat luxusním gurmánskými zážitky. To platí především pro zámecké menu s odpočinkem nebo relaxační pobyt v lázních Vráž.

Dárek pro kamarádku s dětmi

Kamarádce, která jen stěží nachází hlídání pro své děti, můžete nadělit voucher na zvýhodněný Hamleys balíček. Se svými dětmi se tak v čase přenese do světa hraček a dětských radovánek. Vstoupí do světa zázraků plného zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tematických akcí i nespočtu tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku. Se staršími ratolestmi si bezpochyby užije kurz výroby čokolády nebo kurz lezení na skalách.

Related posts

Leave a Comment