Bydlení 

Vysněný pronájem bytu v Praze

Pronájem bytu v Praze

Mnoho lidí se v dnešní nejisté době vyhýbá hypotékám a rozhodují se spíše pro pronájem bytu. Praha rozkvétá, co se týče kvalitního a moderního bydlení, a navíc nabízí neopakovatelné kouzlo historického a kulturního centra. Je to přece nejkrásnější město na světě, jak tvrdí především cizinci, kteří už viděli dost a mohou srovnávat.

Proč zrovna byt na pronájem?

Běžně člověk v Praze vystuduje, najde si přátele a chce se zde usadit. Najde si dobrou práci, ale jakou má jistotu, že se bude vždy tak dařit? I úspěšní lidé chtějí mít volné ruce a vyhnout se stresu, jaký hypotéka na dvacet nebo i třicet let přináší. Vědomí svobody dodává klid, mohou odejít do zahraničí, přestěhovat se, přečkat náročnější časy.

Pronájem bytu v Praze?

Vše má svá pro a proti a rozhodnout se pro pronájem bytu je rozumná volba. Praha se jako srdce byznysu stává přechodným domovem také pro zahraniční podnikatele, pracovníky nebo státní představitele. Pro ty je to pronájem bytu Praha výhodnější než ubytování v hotelu, navíc mají víc soukromí a příjemnější atmosféru domova, než jakou může nabídnout i ten nejluxusnější hotel.

pronajem bytu v Praze

Luxusní pronájem bytu v Praze obr 1.

Moderní bydlení s veškerým komfortem

Novější developerské projekty se zaměřují na bydlení jako komplexní pojem, harmonii komfortu, ekonomického provozu i ekologického přístupu. Moderní byty splňují přísná kritéria šetrného provozu, bývají architektonicky zajímavé zvenku i zevnitř, interiéry jsou navržené pečlivě a s ohledem na potřebu světla, soukromí a dalších parametrů, které ovlivňují kvalitu bydlení. Využívají kvalitní materiály, příjemné barvy, automaticky zahrnují nároky na dnes už nezbytné elektronické vybavení domácnosti, rychlý internet a podobně.

V rámci pronájmu některých bytů může být k dispozici například i sauna nebo vinotéka. Takové doplňky dělají z domova luxusní místo k životu. Starší historické budovy mívají zajímavou atmosféru, často i pohnutou historii a ve výše zmíněných kritériích moderním projektům nemohou příliš konkurovat. Pokud nejste vyloženě romantik nebo milovník pražských strašidel, pravděpodobně se rozhodnete spíše pro nový byt na pronájem a Praha Vám bude domovem.

Která část Prahy je na pronájem bytu nejlepší?

Město se hodně rozrostlo do všech směrů, stavělo se a staví i „uvnitř hradeb“, svůj krásný a moderní byt si můžete vybrat skoro kdekoliv. Která část je nejlepší? Kde si hledat pronájem bytu v Praze? Například Praha 1 má úžasnou atmosféru, Praha 3 nikdy nespí, na Praze 6 zvlášť na kopcích je nejlepší vzduch, z lesů kolem Karlštejna, z Prahy 8 je blízko do Stromovky… Záleží na Vás, co potřebujete ke štěstí? Rušno nebo ticho? Zeleň nebo kompletní občanskou vybavenost?

Pronájem bytu v Praze

Pronájem bytu v Praze obr 2.

Lidé, kteří si vybírají pronájem bytu v Praze, mají ve velké oblibě Prahu 2, například Albertov a okolí. Je to tichá, klidná část, čistá a bezpečná, blízko centra, blízko parků, místo pro zábavu i odpočinek, opravdový domov. Moderní bydlení splňuje přísné nároky, historické okolí dodává kouzelnou pražskou atmosféru, hned vedle je Vyšehrad, úžasně charismatická památka, procházky v okolí Slavína a výhledy na Vltavu nikdy neomrzí.

Ať už se chystáte v Praze bydlet pár měsíců nebo pár let, uvažujte o pronájmu bytu v lokalitě Praha 2. Tam můžete objevit pohodu i luxus, tam budete spokojení.

Related posts

Leave a Comment