Auto Moto Služby Zahrada 

Spolehlivé služby autojeřábů

Potřebujete provést nějakou výškovou práci, či potřebujete manipulovat s nějakým těžkým břemenem a víte, že by se Vám na to náramně hodil autojeřáb? V tom případě Vám můžeme nabídnout pronájem autojeřábu i s profesionální obsluhou, od spolehlivé firmy.

accident-370014_640

Jaké služby Vám tato firma dokáže nabídnout?

  • Bezplatnou konzultaci před samotným provedením práce
  • Montážní práce, montáže bednění
  • Manipulaci s těžkými předměty, jako je stavební materiál a jinými břemeny
  • Demontování
  • Betonování
  • Nakládku a vykládku materiálu, či těžkého břemena
  • Záchranné a vyprošťovací práce, práce ve výškách
  • Jakékoliv práce, kdy je zapotřebí ohromná síla jeřábu

 

Nebojte se využít naší bezplatné konzultace. Je velmi důležité, abyste se nejprve informovali o tom, jak bude potřeba zakázku provést. Velmi rádi Vám sdělíme i předběžnou cenu. Ta se však odvíjí od náročnosti celé akce. Buďte si ale jistě, že naše ceny jsou více než příznivé.

 

Manipulace s těžkými břemeny je naší běžnou činností. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li převézt nějaké technologické zařízení, stavební materiál, výrobní stroje, kotle, a další těžké stroje, zařízení, či předměty.

Spolehlivé stroje, kdekoliv potřebujete

Co se našich strojů týče, pracujeme s velmi spolehlivými autojeřáby. Do naší party patří: Tatra815 AD20.2 a Tatra815 AD28, Tatra815 Valník s Hydraulickou rukou HIAB 250-5 max 10,5tuny. Kvalita a spolehlivost strojů je při této práci velmi zásadní. Proto procházejí pravidelnou údržbou a je s nimi zacházeno pouze profesionálními pracovníky. Skloubení kvalitních služeb, spolehlivých strojů a skvělých cen je to, proč máme za sebou mnoho spokojených zákazníků.

 

I když se rádi označujeme jako Autojeřáby Praha, do našeho portfolia rozhodně nepatří pouze práce v hlavním městě. Rozhodně se na nás nebojte obrátit, ať jste z kterékoliv části naší země. Rádi Vám pomůžeme a poskytneme naše služby.

Related posts

Leave a Comment