Zahrada 

4 důvody, proč uspořádat party u vás doma

Čas od času si každý z nás potřebuje tak trochu vyrazit z kopýtka. Rádi tak vyrážíme ven za zábavou – na diskotéku, do baru, do hospody. Co ale jednou zkusit uspořádat párty pěkně v pohodlí vašeho domova? Takový večírek má totiž spoustu výhod.

Úspora peněz

Když se rozhodnete pozvat vaše přátele k vám, ušetříte nemalé peníze – za alkohol, za jídlo, za cestu, za vstupné. Většinou je navíc pravidlem, že každý host s sebou něco přinese jako takové malé „zápisné“. Obvykle to bývá právě láhev alkoholu nebo něco dobrého k snědku. Stoprocentně spoléhat ale na to nemůžete, proto se připravte předem a vyrazte na nákupy.

Zábava podle vašeho gusta

Nezáleží na tom, jestli si chcete zahrát nějakou hru, sledovat film, vzít do ruky mikrofon a udělat si karaoke večírek, poslouchat hudbu nebo tančit. Doma můžete dělat všechno, co vás napadne. Stačí jen „osolit“ reprobedny a obývací pokoj se může proměnit v taneční parket.

Bar podle vaší chuti

Každý má jiné chutě. A to platí nejen o jídle, ale i o pití. Dámy většinou nedají dopustit na víno a nejrůznější míchané koktejly, pánové zase nikdy neodmítnou pivo. Chcete-li se jim opravdu zavděčit, pak investujte do výčepního zařízení a připravte vašim hostům chuťový zážitek jako z jejich oblíbené hospůdky. Pohlídejte, aby nápoje byly nejen kvalitní, ale hlavně, aby jich bylo dostatek. Není nic horšího, než když se hosté ocitnou na suchu.

Otevírací doba neomezená

Zná to asi každý. Zábava je v plném proudu, když v tom se ozve: „Poslední objednávka, za chvíli zavíráme!“. Doma ale nic takového nehrozí. Bavit se tady můžete až do bílého rána, nikdo neřeší, že půlnoc už dávno odbila. Nemusíte hledat žádné jiné místo, kam byste se mohli přemístit a v bujarém veselí pokračovat. A pokud vás přece jen dostihne únava, postel je nedaleko. Můžete se tak odvázat opravdu bez obav!

Related posts

Leave a Comment