Finance 

Reklamní předměty jsou součástí našeho podniku

Naše firma se již pět let zabývá prodejem kosmetických potřeb pro všechny ženy, které o sebe rády pečují. Naše zákaznice si tak po zásluze hýčkáme a vždy, když vstoupí do našeho obchodu, jim chceme dopřát maximální možnou péči. Nejen zákaznický servis ale patří k dobrému podnikání, to stojí totiž na více pilířích, než si jen dokážeme představit. Jedním z nich jsou také kvalitní reklamní předměty, které by měli být součástí sortimentu každé firmy a to buď pro nové klienty anebo pro takzvané VIP klienty, kterých si firmy váží. Jelikož se naše podnikání točí kolem ženského světa, vize reklamních předmětů pro naši firmu byla jednoznačná. Kosmetická taštička, manikúra či dokonale hebký ručník, to vše u nás naše zákaznice mohou nalézt.

Propagační předměty hýbou tržbami

Věřte tomu nebo ne, ale od té doby, co jsou propagační předměty součástí našeho klientského portfolia, naše tržby rapidně stoupají. Ženy si totiž velmi rády dobré zkušenosti s určitým podnikem předají a tak není divu, že se u nás v poslední době dveře takzvaně netrhnou. Každý den přivítáme ve svém obchodě deset i více nových zákaznic, které se nám chtějí svěřit do rukou. Každá z nich je samozřejmě jakožto nový zákazník obdarována malou pozorností v podobě kartáče na vlasy se zrcátkem. Ohlasy na naši firmu jsou tak především pozitivního rázu a my v tomto duchu hodláme nadále pokračovat. Všechny dárečky, které od nás dámy obdrží, na sobě mají samozřejmě logo naší společnosti, které se tak stává velmi známým nejen v našem městě.

Dárkové předměty letos budou mít premiéru

Právě letos před Vánoci u nás budou mít premiéru dárkové předměty, kterými budeme obdarovávat zákaznice, které k nám chodí jeden celý rok a využívají tak často našich služeb a kupují si naše výrobky. Ty ostatní, které k nám ovšem v zimě zavítají, rozhodně nemusí smutnit, jelikož i pro ně chystáme překvapení v podobě malé pozornosti za jejich věrnost. Dárek samozřejmě čeká i na naše zaměstnance, bez kterých by se naše firma rozhodně neobešla.

Related posts

Leave a Comment