pro Muže 

Šatník bez pánské mikiny?

Pánské mikiny jsou jistě vyhledávaným a velice oblíbeným kouskem, který nechybí v žádném šatníku správného muže jakéhokoliv věku. Každý se ve volném čase rád obléká pohodlně a pro někoho je ležérní sportovní styl jasným rysem osobnosti. Mikina se hodí na poklidnou procházku s dětmi, na rande i do posilovny. Nabídka je opravdu rozmanitá a každý si jistě vybere z mnoha nabízených stylů. Ať už se jedná o mikinu přes hlavu nebo na zip, s kapucí nebo bez kapuce, můžeme s klidným svědomím říci, že jde o slušivý kousek padnoucí opravdu každému.

Originální pánské mikiny

Každý má jistě oblíbenou značku, u které nakupuje nejen pánské mikiny. Obsah šatníku o nás mnohé prozradí a dokáže nás charakterizovat. Osobitý vkus se projevuje nejen výběrem střihu a barev, ale také touhou po originalitě. Někdo se chce odlišit, vystoupit tak z davu a oblečení, které nosí každý, pro něj prostě není top. V takovém případě se člověk uchýlí k možnosti nechat si šít přesně na míru. I pánské mikiny mohou být originální. Můžete například využít možnosti nechat si vyrobit svoji vlastní mikinu. Ano, rozumíte tomu správně. Je to zcela jednoduché. Na mikinu je možné nechat si našít vlastní obrázek, nápis, či motto. Věřte, že ta vaše mikina, bude jedna jediná.

Pánská mikina
Pánská mikina

Pánská mikina jako netradiční dárek

Pokud si lámete hlavu s dárkem pro kamaráda, tatínka, bratra či dědečka, může být originální pánská mikina tou správnou volbou. Oslavence znáte velice dobře a víte, co k němu takzvaně sedí. Je to fotbalista, rybář nebo jinak výjimečný člověk? Vyrobte mu jako dárek k narozeninám mikinu s osobitým přáním. Motiv může být zcela seriózní nebo s nádechem vtipu. S takovým dárkem jistě nejen překvapíte, ale především uděláte radost. Mikina se tak stane vzpomínkou na příležitost, na kterou se jen tak nezapomíná.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

 

Related posts

Leave a Comment