pro Muže 

Styl nikdy nevyjde z módy

Modelky zdobí obálky předních módních časopisů, módní návrháři se předhánějí v tom, který z nich vymyslí šílenější kreaci na sezónu a obyčejnému člověku jde občas hlava kolem a již se nestíháme ve střídajících se módních trendech ani orientovat.

To, co bylo na jaře in, je již dávno out, jakoby to vymysleli naši předci minimálně před tisíci lety. Sledujete trendy, každý čtvrt rok pořádáte nálety na butiky a vaše skříně přetékají nejnovějšími kousky? Ale stále nemáte co na sebe? Cpete krásné slovanské boky a silnější stehna do upnutých skinny jeansů, ve kterých vypadáte, jako byste je ukradla mladší sestře, která ještě chodí na základku? Být stylová neznamená mít garderobu podle poslední módy, ale naopak nadčasovou, elegantní, naučit se kvalitní věci řádně kombinovat. 

Je to stále opřádané dokola. Správná dáma musí mít malé černé, pravý gentleman by měl mít alespoň tři řádně padnoucí obleky. Největší úlohu v módě nedělají aktuální módní střihy a barvy, ale doplňky. U pánů by to měla být: kravata (nejlépe hedvábná), drahé kvalitní hodinky, kožená peněženka pánská, kožený opasek a čisté boty. 

Peněženku pánové vytahují mnohem častěji, než dámy, a tak ušmudlaná peněženka moc parády nenadělá, byť by ukrývala platinovou platební kartu. Kožená peněženka, která je kvalitně dílensky opracovaná, má pečlivé prošití a jemná zip, je ozdobou každého muže. Pánové povětšinou nenosí náušnice, náhrdelníky a náramky a tak by na těch pár doplňcích, které každodenně nosí, neměli šetřit. 

Dámy by měly být upravené, nosit to, co podtrhuje jejich ženské tvary a zapomenout na to, co nosí po mole rachitické modelky, které kupodivu ve volném čase paparazzi fotí převážně v oversized mikinách, boyfriend jeansách, anebo legínách. Kdyby modely, které předvádí, byly pohodlné na běžné denní nošení, nemyslíte, že by je nosily? Máte krásná prsa? Upozorněte na ně výstřihem. Odvede to pozornost od většího bříška. Trápí vás naopak silnější boky a stehna? Noste áčkové sukně a šaty v áčkovém střihu. Na problematické partie používejte oblečení tlumenějších barev, přednosti naopak zvýrazněte světlejšími tóny. 

Najděte si svůj osobitý styl a uvidíte, že přestože si pořídíte pár opravdu kvalitních kousků, nakonec ušetříte. Nejenom peníze, ale i místo ve skříni.

Related posts

Leave a Comment