Zboží 

5 tipů na hračky pro dospělé

Spousta témat byla dřív úplné tabu, dnes se však běžně probírají. Jedním z nich jsou i erotické pomůcky pro zpestření sexuálního života a určitě není důvod ke studu. Naopak sexuální koření v podobě hraček pro dospělé zpestří milostný život i život nezadaných jedinců. Proč používat jen ruku, když to jde i jinak a lépe.

Nedostatek sexu sice ještě nikoho do hrobu nepřivedl, ale proč si odepírat rozkoš, nepatříte-li vyloženě mezi asexuály. Naopak odepírání si sexu, pokud po něm toužíte, může mít negativní vliv na zdraví – bolesti hlavy, podrážděnost, žaludeční neuróza nebo špatné zažívání. Erotické pomůcky nejsou určeny pouze pro dovádění ve dvou, ale i k uspokojení potřeb, je-li člověk zrovna single. Přinášíme vám 5 tipů na erotické pomůcky, které využijete, ať už jste dva, tři anebo single.

Vibrátor

Vibrátor je nejčastější erotická pomůcka, která se nikdy neomrzí. Svým způsobem nahrazuje muže, tudíž přináší věčné potěšení ženám. Vybírat je možné z nepřeberného množství velikostí, barev, tvarů a materiálů.

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko má i dálkové ovládání. Účinky jsou de facto podobné, jako u vibrátoru, jen jsou menší. Nicméně občas ona chce a on ne. Co s tím? Dejte partnerovi do rukou namísto ovladače od TV ovládač od vajíčka a uvidíte, co takové vibrační vajíčko dokáže.

Erekční kroužek

Erekční kroužky jsou určeny jak mužům, tak ženám. Samozřejmě se od sebe liší. Erekční kroužky pro muže pomohou k tvrdé erekci a kroužky určené ženám mají za úkol dráždění klitorisu, kdy je cílem, že žena slastí bouchne jako sopka.

Vibrační korále

Vibrační korále jsou pro každého, kdo podlehne touze po análním sexu. Jsou ohebné, měkké, vyrobené ze silikonu s poutkem na konci. Stačí prolistovat sexshop a najít pro sebe to pravé ořechové.

Umělá vagína

Umělá vagína je vlastně pro muže totéž, co pro ženy vibrátor. Může být i vibrační, což je ještě větší zpestření. Tento mastrubátor nemusí mít jen muž, který je zrovna bez partnerky. Erotické hračky mohou používat partneři jeden na druhém, aby si společný sex okořenili.

Related posts

Leave a Comment