Architektura Bydlení Zajímavosti Zboží 

Chcete se kvalitně vyspat? Pořiďte si postel z masivu!

Postel výrazně ovlivňuje kvalitu našeho spánku, proto je třeba její výběr zvážit. Čeká vás nákup nové postele a nevíte si rady? Řešení je poměrně jednoduché: Jestliže se chcete konečně skvěle vyspat a chcete, aby vám postel sloužila řadu let, vsaďte i vy na postel z masivu. Proč je to nejlepší volba?

postel z masivu

 

Hlavní výhody postele z masivu 

Skvělé vlastnosti postelí vychází z materiálu, ze kterého jsou vyrobeny – tedy ze dřeva. K výrobě je používáno nejčastěji dřevo smrkové, dubové, bukové a často i dřevo z borovice. Všechny druhy se vyznačují vysokou odolností. Mezi jednotlivými dřevinami existují drobné rozdíly, které je třeba před koupí dřevěné postele z masivu znát. Například smrkové dřevo má krásnou strukturu, ovšem není tak odolné jako tvrdé dřevo z buku. Za dubové postele si většinou připlatíte. Dřevo borovice má také krásný vzhled, ovšem ne moc dobře přijímá mořidla apod.

Druhou velkou výhodou postelí z masivu je stabilita. Robustní konstrukce pevně drží a nedovolí, aby se postel viklala. Do třetice je třeba zmínit atraktivní vzhled. Postel z masivu přinese do vaší ložnice kus přírody a pomůže navodit jedinečnou atmosféru klidu a pohody.

Šetří místo! 

Postele z masivu jsou vhodné i pro ty, kdo řeší problém s místem. Pokud vsadíte na postele s úložným prostorem, získáte velké množství místa pro uložení sezónního oblečení, ložního prádla, hraček a jiných věcí.

Kvalitní provedení a výhodné ceny 

Postele z masivu jsou možná o něco dražší než jejich „kolegyně“ z kovu, je ale třeba si uvědomit, že kupujete kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Kvalitní postele z masivu za rozumnou cenu bezpečně nakoupíte u INTENA Nábytek. Obchod nabízí více než 700 modelů a nákup na splátky. Postel je možné si vyzvednout na odběrných místech v Praze 9, Ostravě, Rudné u Prahy a v Brně. Při cenně vyšší než 10 000Kč budete mít dopravu zdarma.

Related posts

Leave a Comment