Zboží 

Cítit se příjemně v pracovním je důležité

Sháníte pracovní oblečení pro oblasti wellness, zdravotnické pracovníky nebo potravinářský provoz? Totalprotectwhite.cz vám nabízí neuvěřitelný výběr všech druhů.

Nohy jsou základ

Prací, kde namáháte nohy celý den, je mnoho. Ať už se jedná o potravinářské provozy v podobě kuchařů nebo o obuv pro zdravotníky, mít nohy jako v bavlnce se vyplatí. Bolesti zad, křečové žíly a další problémy mohou přijít právě od nošení té nesprávné obuvi. Kvalitní pohodlí vám nabízí zdravotní obuv Santé, která díky svému anatomickému uzpůsobení podporuje správné držení těla. Najdete zde kvalitní pracovní pantofle pro zdravotníky a další bezpečné obutí.

Obuv Scholl zdravotní nabízí dokonalé hýčkání pro vaše chodidla. Tato značka je určena spíše pro ženy a jejich nohy se budou cítit jako v peřince. Pohodlí je zajištěno díky stélkám Gelactiv, Bioprint, Memory Cushion, Biomechanics a Exercise. Díky nim obuv Scholl zdravotní je odolná vůči mechanickým nárazům, podporuje nožní klenbu a zajištuje pružnost a stabilitu. I pánové si mohou přijít na své. Vyzkoušet mohou třeba pánské zdravotní pantofle od Santé.

Pracovní oděvy

Dobře vypadajícím kuchařem je zpravidla i ten, který nosí rondon. Jde o módní doplněk kuchařů. Jde o moderní pracovní oděvy Dickies, které se do České republiky dostaly z USA. Jedná se o rondon s prodyšným zadním dílem. Kuchařské rondony existují ve variantách s krátkými rukávy, ale i s dlouhými rukávy. Pořídit je můžete v různých barevných provedeních. Pro kuchařky jsou vypasované a beze sporu jim budou slušet. Jedná se vlastně o takový oblek v kuchyni, který dává vašemu kuchaři slavnostní nádech.

I pracovní oděvy do kuchyně musí splnit určitá pravidla a dobře vypadající kuchař je vlastně třešní na dortu pak celé restaurace. Jsou šité na míru od hlavy až k patě.

Related posts

Leave a Comment