pro Ženy 

Dětská nožička je oporou pro celý život

To, jak se nožička vyvíjí, je důležité pak pro celý život. Noha je opora, která nese celé tělo po celý život. Obujme tedy děti tak aby se vývoj jejich nohou dal správným směrem.

Jaké boty vybrat?

Začněme parametry, které bychom neměli opomenout při výběru boty pro svou ratolest. Tvar nohy je jeden z nejzásadnějších parametrů. Má vaše dítko úzkou nožičku? Nebo vysoký nárt? Na všechny tyto nožky se rozhodně hodí dětské boty Superfit. Rozhodně nešetřete na správné velikosti. Dětská nožička by se neměla v botě tlačit nebo naopak klouzat. V zásadě je důležitý pevný kotník a odolnost nárazům. Dětská obuv Superfit vám toto vše snadno nabídne.

Boty na zimu i na léto

Jednou z nejvíce vybíraných bot je celoroční obuv Superfit. Tato obuv je dělaná tak, že materiál je prodyšný a lehký. Dětská nožička se v něm nepotí. Celá podrážka bot je polyuretanová, což zajistí protiskluzové vlastnosti a zároveň tlumí nárazy. Pro dětské letní boty Superfit je používána membrána GORE-TEX XCR a do dětských zimních bot Superfit GORE-TEX. Z této celoroční obuvi Superfit je k dispozici třeba Sport 7 mini či Softtippo. Zajímavé jsou Luke Superfit boty, které se chlubí street designem. Disponují flexibilní podešví, pevným opatkem, vyjímatelnou koženou stélkou. Tyto botky navíc mají ochranu proti okopávání přední části bot. Další typy celoroční obuvi jsou Mel, Strider nebo Moppy.

Letní sandále od Superfit nabízí nepřeberný výběr. Pro ty menší jsou v nabídce botky s krytou špičkou. Všechny disponují ohebným stylem, pevným opatkem a suchým zipem. Dětské zimní boty Superfit jsou vysoké a mají zateplenou vyjímatelnou stélku.

Cipísek poradí

Podívejte se k Cipískovi. Jedná se o certifikovanou obuv na Praze 4. Boty padnou dětem až do věku 14 let. Máte z čeho vybírat, tak neváhejte!

Related posts

Leave a Comment