Zdraví 

Jaké jsou účinky meditačních pyramid?

Když jste brouzdali na internetu, je dost možné, že jste narazili na takzvané meditační pyramidy. Pro někoho to byla novinka na trhu, pro jiného to byla moc dobře známá věc, kterou si už stihl zakoupit. Pravdou je, že meditační pyramidy nejsou na trhu žádnou novinkou, ovšem je pravda, že je ještě každý nezaregistroval. Je však možné, že je lidé zaznamenali pod krapet jiným názvem, a sice pyramidy energie nebo energetické pyramidy. Všechny názvy se totiž počítají, všechny názvy mluví o meditační pyramidě, kterou mnozí ještě označují za léčivou pyramidu

Nyní vás jistě zajímá, jestli je meditační pyramida skutečně tak léčivá, jak se o ní povídá, či nikoli. Pravdou je, že meditační pyramida léčí, ovšem spíše se jedná o léčení na psychické bázi. Pojďme se však účinky meditačních pyramid zabývat. 

Pro koho jsou meditační pyramidy určeny?

Meditační pyramidy, či chcete-li pyramidy energie nebo energetické pyramidy, jsou určeny zejména všem lidem, kteří trpí vyčerpáním, kteří mají oslabený imunitní systém nebo kteří vykonávají náročné povolání (a to jak fyzicky náročné, tak psychicky náročné povolání). Meditační pyramidy jsou také určeny všem, kteří aktuálně bojují s nějakou nemocí nebo zdravotním neduhem. 

Odborníci jsou také toho názoru, že meditační pyramidy pomáhají i těm, kdo se zotavuje po náročné nemoci nebo kdo potřebuje “dobýt baterky”. 

Jaké jsou konkrétně účinky meditačních pyramid?

Odborníci tvrdí, že meditační pyramidy jsou spíše jen místo určené k odpočinku, pro relaxaci, ke studiu či k meditaci. Nepopírají ale fakt, že lidé odchází z pyramidy nabití energií, odpočatí a v rovnováze. 

Podle všeho mají pyramidy energie nejen dodat energii, ale mají také urychli hojení či léčbu zdravotních potíží, mimo jiné mají tělo zbavit stresu a nahromaděného napětí. Člověk je však bere jako místo, kam může utéct před rychle ubíhajícím světem.


Related posts

Leave a Comment