Bydlení Zprávy 

Jaro je za dveřmi, pusťte se do úklidu zahrady

S jarem přichází i pravidelný velký jarní úklid. Kromě toho, že se vrhnete na úklid domácnosti, bude se třeba pustit i do úklidu vaši zahrady.

odvoz suti

Také to znáte? Rekonstruovali dům, chalupu či garáž a na zahradě se tak ocitlo mnoho věcí, které tam vůbec nepatří? Jsou tam hromady suti, odpadu a harampádí?

Pokud se jedná o velké bourací práce, většinou odvoz suti zajistí společnost, která bourací práce prováděla. Bouráte-li však svépomocí, budete muset objednat kontejnery na odpad a zajistit odvoz odpadu.

Kontejnery na odpad je dobré zajistit dopředu, během stavební sezony mívají firmy plno, ale to platí spíše pro malá města a vesnice. Například v Praze je firem, které se touto problematikou zabývají dost, tady tedy stačí zajistit kontejnery na odpad den či dva předem.

Ano, můžete ušetřit finanční náklady tím, že si budete odvoz odpadu zajišťovat svépomoci, ale připravte se na to, že je to spousta starostí a investovaného času. Jednodušší je přenechat tuto starost specializované společnosti. Odpad si můžete naložit sami, nebo si připlatit a firma vám poskytne svého zaměstnance, nebo nakládací stroj. Ruční nakládka je levnější, než ta strojová, ta strojová navíc potřebuje větší manipulační prostor.

Tip na odvoz odpadu a suti v Praze

Pokud hledáte spolehlivého partnera v této oblasti, který má veškerou potřebnou techniku, je kvalitní, má dobré ceny a navíc vám může poskytnout lidi, kteří odpad i naloží, popř. mohou nakládat strojově, pak se můžete spolehnout na Autodopravu Vejšický.

Autodoprava Milan Vejšický působí v Praze již od roku 1992. Provádí odvoz odpadu a odvoz suti v Praze. Společnost vám přistaví objednaný kontejner na odpad, poté zajistí jeho odvoz a provede odbornou likvidaci odpadu. Firma má veškerá potřebná povolení pro nakládání s odpady. Vede evidenci odpadů a na závěr celé akce, po zaplacení, vám vydá tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které bývá často vyžadováno i pro kolaudační rozhodnutí.

Pokud jste doteď tápali, jakou společnost si vybrat pro odvoz odpadu a suti v Praze, již nemusíte. Můžete se s důvěrou obrátit na Autodoprava Milan Vejšický.

 

Related posts

Leave a Comment