Finance 

Kdo půjčuje podnikatelům?

Otázka položená v titulku může někomu z nás připadat poněkud divná. Vždyť kdo by asi tak mohl podnikatelům půjčovat, že? Přece kdokoliv z poskytovatelů půjček, bankami počínaje a třeba příbuznými konče. Podnikatel si přece jednoduše vybere, obrátí se na toho, kdo mu padne do oka, a dohodnou se.

Jenže to jsou mylné představy. Když má totiž soukromník problémy a ekonomicky se mu nevede natolik, že se rozhodne vzít si půjčku, může si vybírat, jak jenom chce, ovšem pomoci se nedočká. Protože stejně jako on si vybírají i poskytovatelé půjček ty, jimž nějaké peníze svěří. A podnikatelé v nesnázích nebývají zrovna těmi, jimž by někdo přehnaně důvěřoval.

Takže je tu sice reklam na půjčky dost a dost, jenže podobný soukromník obchází ony inzerenty vesměs marně. Jakmile tito kápnou na nedostatky, jež dotyčného soukromého podnikatele provázejí, jakmile zjistí, že má tento ubohé daňové přiznání, skoupé příjmy, záznamy v bankovních a nebankovních registrech dlužníků, jakmile se objeví nějaké ty další půjčky, jež si dotyčný žadatel už nabral, nebo třeba i exekuce, je po nadějích.

Tedy s jednou výjimkou. 

I pro takto nedokonale vyhlížejícího podnikatele je tu vždy alespoň hypotéka bez příjmu stále ještě k dispozici. Tu totiž lze získat o poznání snáze než půjčky jiné. Stačí mít jenom nějakou nemovitost, dejme tomu byt, dům, chatu, pozemek, komerční objekt a tak, dát tuto nebankovní společnosti do zástavy a prokázat příjmy postačující na alespoň ty nejnižší splátky, a není jediný důvod, proč by tu dotyčný nezískal padesát až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti. Rychle, pohodlně, bez poplatků předem i skrytých rizik, s příznivými úroky i ideální dobou splácení a výší splátek.

Peníze tu lze získat rychle a lze je využít jakkoliv smysluplně pro záchranu soukromého byznysu. Tak, jak je toho zapotřebí.

Related posts

Leave a Comment