Investování 

Proklik

Proklik je poměrně všeobecně známé slovo. Tímto slovem se samozřejmě myslí stránky neboli práce na počítači. Myčí kliknete a vznikne toto pro kliknutí. Pokud se budeme bavit o webových stránkách, tak každé prokliknutí má svůj význam. Za tento název se označuje to, když někdo navštíví určité webové stránky. Pokud se cílové stránky načtou kompletně, pak se jedná v naší terminologie o proklik. 

  • Odkazy jsou většinou tvořeny jako reklamy. Jestliže najedete a dostanete se na podobné stránky, může se jednat o reklamní styl stránek, proto je to žádoucí, protože každý podobný vstup splní svůj účel. 
SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Základní rozdělení 

Často diskutovatelným tématem z pohledu klikání na různé druhy stránek, jsou také platební portály. V těchto případech totiž navštěvujete různé stránky a získáváte tím peníze, poměrně malou část, ale jakmile se to nasbírá, můžete si tímto způsobem také vydělat. Často však je to spojováno s nezákonnými situacemi a podvody. Placení za reklamy na internetu je v dnešní době už celkem poměrně běžné. Placení za chození na stránky je časté a lidé se tímto způsobem mohou bavit. Jenomže to nemusí znamenat to, že přijdete na určité stránky za jistým účelem. Něco jiného je to v našem případě. 

  • Pokud se stránky nenačtou, jedná se pouze o kliknutí a stránky nebudou načtené. Nejedná se tedy o proklik. 
  • V případě plného načtení stránek se jedná o návštěvnost a můžeme hovořit o prokliku. 
  • Kliknutí na odkaz nemá takovou hodnotu. Je v tom tedy výrazný rozdíl. 
  • Výrazný rozdíl to má v placení za reklamu. Ten, kdo by si přál poskytování této služby, by platil pouze na kliknutí, nikoliv však za úplné načtení celé stránky, tedy za proklik. 
  • Proklik Seolight ve finále může znamenat vyšší návštěvnost vašich stránek.  
  • Celková problematika těchto úkonů je velice obšírná. 
  • Seo problematika se zabývá různými metodami a naše společnost se neustále snaží zlepšovat své systémy.  

Related posts

Leave a Comment