Zboží 

Kupte si do své restaurace ty nejlepší španělské potraviny BASSTA

Máte restauraci, wellness centrum, bar, vyrábíte šejky, máte cateringovou společnost či cokoli jiného, kde potřebujete kvalitní potraviny, z nichž vytvoříte lahodné jídlo či nápoj? Hlavní chod, osvěžující dezert nebo lahodný nápoj, to vše můžete připravovat s pomocí španělských potravin, které k nám i na Slovensko dováží společnost BMC Brno, které je na našem trhu již 30 let.

Konzervované ovoce i další dobroty

Pod značkou BASSTA, kterou BMC Brno vyrobila a pod níž si můžete koupit španělské potraviny od těch nejlepších pěstitelů a výrobců ze Španělska, koupíte skutečně mnohé. Sluncem hýčkané a navoněné, sladké konzervované ovoce, skvěle chutnající konzervovanou zeleninu, olivy, olivové oleje, koření, žampiony, nebo ryby.

Podíváme-li se na konzervované ovoce, ochutnat můžete ananas kousky, broskve půlené, hrozny, hrušky půlené, mandarinky dílky, meruňky půlené a ovocný koktejl, který obsahuje několik druhů ovoce najednou a hodí se např. do zmrzlinových nebo ovocných pohárů.

Ananas zde koupíte v mnoha baleních. Stačí navštívit webovou stránku https://www.bassta.cz/ananas/ a vybrat si velikost balení o obsahu 3 050 g, 565 g a 850 g. Ananas kousky je vhodný jak k výrobě studených dezertů, tak k pečení i vaření.

Zelenina s výbornou chutí

Spokojeni budete i v případě, že vsadíte na konzervovanou zeleninu. V nabídce je mnoho druhů konzervovaných rajčat, které můžete použít na přípravu polévek, omáček, salátů, jako základ pod maso, náplň do pizzy spolu s dalšími přísadami… Ochutnejte artyčoky, cizrnu, červené fazole, hrášek nebo třeba kukuřici a zeleninové delikatesy nebo zeleninové směsi.

Kompletní nabídku všech potravin ze Španělska, najdete na webových stránkách bassta.cz. Jestliže uvaříte z nabízených kvalitních potravin, zajisté budete spokojeni.

Related posts

Leave a Comment