Bydlení Zboží Zprávy 

Moderní klimatizace Daikin

V zimním období panuje v interiérech suchý vzduch, kdežto v létě zase nadměrná vlhkost. Moderní budovy jsou vzduchotěsné a se zvyšující se venkovní teplotou se zhoršuje dýchatelnost v místnostech. Nejenže je žádoucí regulovat teplotu, neměla by se opomíjet ani vlhkost a znečištění vzduchu. Ideálním východiskem jsou klimatizace japonské značky Daikin, která má dokonce v Plzni a Brně výrobní podniky.

klimatizace

V globálním měřítku je společnost Daikin významným výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci. Nabízí efektivní řešení pro domácnosti, firmy a průmyslové prostory. Společnost neustále inovuje své produkty a na trhu uvádí moderní klimatizační jednotky, s nimiž konkurenci nastavuje laťku poměrně vysoko.

Produktové portfolio značky Daikin

V domácím prostředí najdou uplatnění nejen klimatizační jednotky, ale také mechanismy určené k ohřevu teplé vody a vytápění domova. Majitelé průmyslových prostorů a velkých továren zpříjemňují svým zaměstnancům pracovní prostředí klimatizacemi. Přístroje nenarušují hlukem prostředí, neboť jejich hlasitost se pohybuje kolem 20 dB, což by se dalo přirovnat k šumění listů.

Velké popularitě se na českém trhu těší klimatizace Daikin Emura a klimatizace Ururu Sarara. Oba druhy klimatizace se pyšní perfektním designovým provedením. Model Emura získal cenu IF Design Award 2015 a prototyp Ururu Sarara se chlubí oceněními Good Design Award a Reddot Design Award. Obě variace, jež spadají do energetické třídy A+++, jsou po kvalitativní stránce téměř totožné. Klimatizace Daikin Emura se honosí především materiálem a povrchovými úpravami. A klimatizace Ururu Sarara má navíc funkci zvlhčování a pročištění vzduchu.

Ovládání na dálku

Klimatizační jednotky se dají ovládat prostřednictvím aplikace v smartphonu. Nejenže ji tímto způsobem budete ovládat přímo doma, ale je možné si nastavit ochlazení vzduchu ještě před tím, než přijdete z práce.

Related posts

Leave a Comment