Bydlení Služby Zboží Zdraví Zprávy 

V moderní době není žádná architektonická překážka nepřekonatelná

Dopravní nehoda a vážná onemocnění mohou způsobit částečnou či úplnou imobilitu těla. Pro hendikepovaného člověka je jednou z nezdolatelných překážek schodiště. Moderním řešením jsou schodišťové sedačky a výtahy, které na českém trhu nabízí společnost Garaventa Lift. Její produktové portfolio zahrnuje vertikální plošiny, schodišťové plošiny a schodišťové sedačky. Garaventa Lift je nejen distributorem vyjmenovaných zdvihacích pomůcek, ale zároveň zajišťuje jejich montáž a servisní služby.

schodišťový výtah

Schodišťové sedačky

Každá architektonická překážka se dá snadno zdolat, pokud je dům opatřen vhodným přepravním prostředkem. Stěžejním produktem v nabídce jsou schodišťové sedačky, které se pyšní mnoha výhodami a přednostmi. Domácí schodišťová sedačka nezabírá svými rozměry příliš místa a nevtíravým designem nenarušuje celkový styl místnosti. Schodišťové sedačky jsou ideálním řešením také pro točivá interiérová schodiště, protože jízdní dráha je vytvořena pouze z jedné ocelové trubky kopírující tvar schodiště. Maximální nosnost sedačky dosahuje až 150 kilogramů.

Společnost Garaventa Lift s.r.o. dodává schodišťové sedačky v několika variantách. Dokonalá je schodišťová sedačka ONE, která je určena pro všechny typy schodišť. Nabízí nejlepší poměr kvalita / cena. Pro točivá i přímá schodiště doporučujeme také domácí schodišťovou sedačku TWO, která nachází uplatnění nejen v interiéru, ale i exteriéru.

Vertikální a schodišťové plošiny

Vstupy do domů, kanceláří, veřejných prostor, nemocnic a dalších objektů jsou mnohdy řešeny menšími schodišti. Pakliže není v těchto prostorech vybudovaná bezbariérová rampa pro hendikepované návštěvníky, přichází na řadu vertikální a schodišťová plošina se zdvihem do tří metrů. Nespornou výhodou je absence strojovny, přičemž technologie výtahu je instalována do šachty s prohlubní maximálně 1,5 centimetru.

Vysoce kvalitní je vertikální plošina Genesis Typ B, která se chlubí elegantním designem a perfektním konstrukčním zpracováním. Nosnost plošiny je až 500 kilogramů. Na popularitě neztrácí ani domácí schodišťový výtah, který je snem mnoha majitelů rodinných domů. Skutečný luxus si můžete se společností Garaventa Lift dovolit za příjemné ceny. Přesun mezi patry domu nebyl pro imobilní lidi nikdy jednodušší.

Dlouholeté zkušenosti s instalací schodišťových sedaček

Významné postavení má na českém trhu společnost Garaventa Lift s.r.o., jejíž vznik se datuje v roce 1993. Klienti jsou se službami a produkty této firmy naprosto spokojeni. Specializuje se na výrobu, montáž a následný servis zdvihacích zařízení pro imobilní osoby či osoby s omezenou pohyblivostí. Jestliže si nevíte rady s výběrem vhodného zařízení, můžete se obrátit na profesionální personál, který vám navrhne vhodné řešení.

Related posts

Leave a Comment