Zajímavosti Zboží Zprávy 

Objevte výhody internetových obchodů

Rok co rok se zvyšuje množství lidí, kteří stále více nakupují prostřednictvím internetových obchodů. A to nejen oblečení, obuv či různé doplňky. Čím dál více populární bývá i online obchod s elektrem, ve kterém lze sehnat nejrůznější produkty. Od televizí, přes výpočetní techniku až po malé či velké domácí spotřebiče. Objevte i vy kouzlo, které přináší nakupování po internetu.

malvia

Chcete také využít možnost pořídit si vysněné zboží online, z pohodlí domova, ale bojíte se neznámého? Například, že naletíte podvodníkům, případně že zboží bude nějaký způsobem poškozené a již jej nepůjde vrátit zpět?

V tomto případě nemusíte mít žádný strach. Jestliže budete nakupovat na ověřených e-shopech, tak Vám žádné riziko nehrozí. I pro e-shopy totiž platí stejné zákony jako pro běžné kamenné obchody a tím pádem zboží, které zakoupíte na internetu, má záruční dobu alespoň dva roky. A většinou máte do 14 dnů nárok vrátit zboží, se kterým nejste spokojeni, načež získáte peníze zpět.

Pro elektroniku již nemusíte jezdit do kamenných obchodů s elektrem

Prostřednictvím internetu si nyní můžete objednat prakticky vše, na co jen pomyslíte. A to i elektro všeho druhů. Jestliže tedy hledáte například malé domácí spotřebiče jako je například mixér, klimatizace, čistička vzduchu a podobně. Dá se tedy říci, že vše, co potřebujete, je na internetu k sehnání a vy tak můžete nakoupit z pohodlí Vašeho domova.

Samozřejmě stejné podmínky platí i u jiných produktů, jako je elektronika všeho druhu, prostředky pro Vaše hobby koníčky či velké domácí spotřebiče. Ty navíc budou dovezeny přímo k Vám domů a díky tomu nebudete muset řešit celou řadu problémů, jež se mohou objevit.

Jak je to s vrácením a reklamací zboží?

Jestliže po přijetí zboží zjistíte, že se jedná o něco jiného, než jste si objednali, popřípadě je nějakém způsobem porušené, tak nemusíte mít strach že byste přišli zkrátka. Máte totiž právo zboží vrátit a to do 14 dnů od převzetí zásilky. A důležité je také vědět, že jestliže jste nebyli o tomto právu poučeni, tak se doba navyšuje o 1 další rok. Na druhou stranu nelze čekat to, že by Vám e-shop v případě problémů vrátil peníze ještě předtím, než dostane své zboží zpět. Vy jej tak musíte nejprve odeslat a následně si můžete nárokovat navrácení zaplacené částky.

Při nakupování online samozřejmě nepřijdete ani o výhodu reklamace v případě poškození zařízení, jež nebude Vaším (cizím) zaviněním. Doba záruky trvá dle zákona dva roky, ovšem někteří prodejci nabízejí svým zákazníkům u určitého zboží i delší dobu. Jedná se zejména o velké domácí spotřebiče, televize a podobně.

Nakupujte pouze v ověřených e-shopech

Důležité také je, že online nakupování se vyplatí pouze v ověřených e-shopech. Ty mají na svých stránkách většinou uvedenou adresu, telefonní kontakt i IČ či DIČ podle čehož je lze dohledat v obchodním rejstříku.

Jedním z takovýchto obchodů s elektronikou, na kterém se vyplatí nakupovat, je i Malvia, kde lze sehnat nejrůznější produkty. Ať už to jsou počítače a elektronika, domácí spotřebiče či vybavení, které je vhodné pro veškeré domácí kutily, kteří rádi pracují na úpravě svého domu či zahrady.

Internetový obchod Malvia má navíc k dispozici klientský servis na velmi dobré úrovni a pokud si nebudete s něčím jistý, není problém zavolat a nechat si vše objasnit. Na tomto obchodě se navíc setkáte s produkty, které jsou výhradně české distribuce a jež pocházejí od ověřených výrobců, kteří nemají problém servisem a to i po záruční době produktu

Related posts

Leave a Comment