Architektura Bydlení Zboží Zprávy 

Neobyčejné krby podle nejnovějších moderních trendů

Krby jsou velice oblíbeným doplňkem mnoha domácností. Výrobci krbů se neustále snaží přinášet různé novinky, a tudíž vznikají moderní krby s nadčasovým designem. Jaké krby jsou v současné době nejvíce trendy?

krb

Moderní krby

Moderní krby jsou zaměřené na to, aby svým designem dokonale ladily se současnými interiéry domácností. Proto jsou tyto krby často lehce extravagantní a mají futuristické tvary. Mezi nejčastěji používané materiály se řadí leštěný kámen, kartáčovaný nerez, profilovaná ocel a pohledový beton.

krb-rohový

Neotřelé designové krby

Designové krby jsou určené především pro lidi, kteří se chtějí odlišit a touží po jedinečném a originálním zpracování krbu. V současnosti je hodně oblíbený designový krb J.C. Bordelet, který umí dodat každému interiéru úžasně moderní tvář. Na tvorbě několika modelů tohoto krbu se podílel i světově proslulý designér Paco Rabanne. Tyto krby jsou specifické zejména díky perfektnímu zpracování kovů a úžasnému propojení barev.

Nestárnoucí klasika

Mnoho interiérů a domácností klasického vzhledu vyhledává zejména stylové krby, které jsou zpracovány nejčastěji z přírodního vápence, mramoru a granitu. Na těchto krbech je krásně vidět dokonale zvládnuté keramické řemeslo.

Rustikální krby se těší oblibě mezi chataři

Rustikální krby jsou zpracované převážně z přírodních materiálů. Často se jedná například o masivní dubové trámy doplněné cihličkami. Tyto krby se velice dobře hodí do chat a chalup, a tudíž jdou na odbyt zejména mezi chataři.

Bio krby jako skvělá alternativa

Bio krby, které se stávají zajímavou možností pro všechny, kteří nemají komín. Bio krby fungují na bioethanol a jsou velmi příjemným doplňkem všech domů i bytů. Tyto krby mohou být doplněny dálkovým ovládáním a automatickým zapalováním.

Uvedené informace byly převzaté od firmy Topsys Praha, spol. s r.o.

Related posts

Leave a Comment