Bydlení 

Philips televize bez hranic

To, že televize od značky Philips mají zadní osvětlení, které dokresluje vnímání obrazu na obrazovce, je známé už od roku 2004. Tato technologie je ale stále upravovaná a vylepšovaná a právě nyní dosáhla dalšího levelu, který vám dopřeje naprosto jiný zážitek, než doposud. Společnost Philips uvedla na trh televize s celkem devíti projektory, které na zeď vymalovávají v primitivnějším zobrazení pozadí obrazu probíhajícího na obrazovce. Doposud projektory na zeď promítaly jenom převažující barvu na obrazovce, ale „Devítka“ tomu nyní učinila přítrž. Původní technologie nazývaná Ambilight prošla inovací a změnila se na Ambilux, která nabízí světelnou představení přímo ve vašem obýváku.

Výhody takového osvětlení jsou nejen pocit mnohem větší obrazovky, než jakou máte doopravdy, ale také lepší sledování, protože obraz vrhá světlo, které snižuje kontrast mezi zhasnutou místností a obrazem. Od sledování televize vás už doslova nic neodtrhne, když vyzkoušíte Philips televizi s Ambilux systémem.

Už víte, kam televizi s Ambilux dáte?

Televize s projektory na zadní straně musí být umístěna zhruba 20 centimetrů od zdi, aby mohla správně pracovat, přičemž samozřejmě nejlepší na promítání barevných světel je v tomto případě bílá zeď, která vás nebude rozptylovat na rozdíl od jiných barev. Určitě na této TV Phillips vyzkoušejte nejen sledování filmů, které vás rychle vtáhnou do děje díky své prodloužené ruce v podobě pozadí promítajícího se na vaši zeď, ale také hudbu.

Na televizi s Ambiluxem lze nastavit režim tzv. barevné hudby, díky které se pozadí nebude měnit podle toho, co je zrovna na obrazovce, ale bude reagovat podle právě hrající skladby. Užijte si světelnou show přímo ve svém obýváku a promítněte si film na celou zeď, nebo uspořádejte mejdan, na kterém vám bude do rytmu blikat oněch devět projektorů. Ambilux je jednoduše dobrá investice.

Related posts

Leave a Comment