Finance 

Práce a brigád je dost – jak najít ty pravé?

Najít si rychle práci je v dnešní době poměrně snadné. Nabídka počtu volných pracovních pozic i brigád totiž převyšuje poptávku. Pokud se vám ale přece jen nedaří získat právě takovou práci nebo brigádu, o jaké sníte, možná jen neumíte dobře hledat. Šanci na úspěch na práci za rohem nebo na práci Most, práci Chomutov, práci Třebíč, práci Kladno, práci Klatovy, práci Jablonec nad Nisou, práci Rakovník, práci Benešov a na práci v dalších koutech České republiky zvýšíte tím, když se vyvarujete zbytečných chyb. Jednou z nich například je, posílat konkrétní firmě životopis několikrát. Internet to sice unese, ale dobrý dojem pravděpodobně neuděláte.

Pojměte hledání práce dočasně jako profesi

Pokud jste vedeni na úřadu práce a toužíte to opravdu změnit, potom musíte být vytrvalí. Odpovědět na pár inzerátu denně opravdu nestačí. Vždyť prace.cz a jobs.cz se nabídkami práce jenom hemží. Obecné doporučení tedy zní, že ten, kdo opravdu usilovně hledá práci Brno, práci Ostrava nebo brigádu Brno, brigádu Ostrava či brigádu Praha podle svých představ, měl by se hledáním práce zabývat intenzivně nejméně osm hodin denně. Jakmile ráno vstanete a nasnídáte se, pojměte hledání práce dočasně jako profesi. Prostě vaší prací teď bude hledání práce. Zní to komicky, ale mělo by to tak být.

Životopis a motivační dopis – vaše vizitka

Až budete odpovídat na nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun, nabídku práce Cheb a další nabídky, poznačte si někam, nebo zkopírujte, které firmy jste oslovili. Rozesílat životopisy jen tak na všechny strany opakovaně, opravdu neudělá dobrý dojem. A ještě něco – dejte si záležet na motivačním dopisu!

Related posts

Leave a Comment