Cestování 

Event agentury vám zajistí event na klíč

Pokud se chystáte k pořádání firemního eventu, měli byste dát přednost tomu, aby byl event komponován jako celek. Často se totiž stává, že organizace firemních akcí spočívá v pospojování jednotlivých osvědčených součástí (místo pořádání eventové akce, catering, porůznu „slátaný“ program). I když z toho pak vyjde jakási firemní prezentace (večírek), nemá to pro účastníky zdaleka takový efekt, jako kdyby byla celá eventová akce vedena jednotnou myšlenkou.

Kvalitní firemní akce patří do rukou kvalitní eventové agentury

Proč vlastně firemní eventy často nejsou tak kvalitní, jak by mohly být? Proč nejsou komponovány celkově, ale jako samostatně fungující části, které ne vždy účastníky akce pro firmy zaujmou? Důvodem je především to, že produkce firemní akce bývá často zadávána přímo ubytovacímu nebo restauračním zařízení. Tyto instituce nejsou schopny uchopit a zajistit pořádání firemních akcí z marketingového hlediska. Taková firemní akce je pak komponována v souladu s prostorem, avšak chybí jí originální náměty. Často tak vůbec nedojde k naplnění marketingových a komunikačních představ zadavatele firemní akce.

Vsaďte na tematicky laděné zábavné programy, tzv. estrády

Jak ze situace, která je popsána v předchozím odstavci, takzvaně „vybruslit“? Především tím, že pořádání firemních akcí Plzeň a firemní akce Praha budete zadávat eventové agentuře, která uspořádá firemní akci na klíč a dá celému projektu jakýsi vyšší smysl. Je důležité, aby si hosté, ať už budou z jakéhokoli oboru, event zapamatovali, aby je obohatil, aby jim poskytl co největší emotivní zážitek.

Kromě tématu nebo námětu je důležité zvolit také odpovídající formát eventu na klíč. Mezi nejvíce osvědčené formáty patří zábavně laděné programy, tedy řekněme jakési “estrády” v dobrém slova smyslu, které které musí být pořádané na zajímavých místech.

Related posts

Leave a Comment