Architektura Bydlení Reality Zprávy 

Rezidence Davídkova – luxusní bydlení v Praze

V současné době je velice skloňovaným tématem bydlení v Praze, přičemž stověžatá metropole přináší spoustu zajímavých příležitostí pro mladé rodiny, starší páry i jednotlivce toužící po kariérním postupu. Pakliže chcete investovat do vlastního příbytku v hlavním městě, postaví se před vás otázka, zda luxusní byt či rodinný dům. Velké popularitě se těší především luxusní byty v Praze, které se vyznačují prostorností, atraktivní adresou a perfektním dispozičním řešením.

15670-th-op-uprava-800x600

Pohádkové bydlení slibují nové byty, které byly postaveny v rámci developerského projektu Rezidence Davídkova. Nové byty v Praze se nachází v městské části Praha 8, konkrétně na ulici Davídkova. Byty jsou zasazeny do klidného prostředí nedaleko samotného centra.

Kdo stojí za developerským projektem?

Developerský projekt Rezidence Davídkova je pod záštitou významného ateliéru 4A architekti, který se podepsal pod mnoha elegantními domy s nadčasovou architekturou. Exteriér bytových domů dokonale zapadá do prostředí Prahy 8 a interiér naplňuje očekávání náročné klientely. Rezidence Davídkova pohlcuje celkem šestnáct bytových jednotek, přičemž na výběr jsou dispozice od 1+kk po 4+kk. Součástí bytových jednotek je parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje.

Z oken luxusních bytů se otevírá panoramatický výhled na historickou Prahu a Žižkovskou věz. Pakliže se ubytujete v horním podlaží, můžete si každý den užívat pohled na dominantu hlavního města – na Pražský hrad.

Při realizaci developerského projektu byl kladený důraz především na modernost, účelnost a praktičnost. V kontrastu těchto vlastností stojí osobitá a ojedinělá architektura.

Co nabízí lokalita?

Moderní byty s výhledem na Prahu se nachází konkrétně v městské čtvrti Libeň (Praha 8). V bezprostřední blízkosti Rezidence Davídkova se rozprostírá historická lokalita Mazanka. Občanská vybavenost této oblasti je naprosto vyhovující. Nejmenší ratolesti mohou navštěvovat zdejší mateřskou školku, poté přejdou do jedné ze zdejších škol a ve volném čase se můžete bez problémů vydat na nákupy do nákupního střediska. S nemocemi zamíříte do nemocnice Na Bulovce, a pokud budete jezdit hromadnou dopravou, v blízkosti se nachází stanice metra Ládví. Samozřejmostí jsou restaurace a bohatý kulturní program.

Rezidence Davídkova je klidným rájem, který je vhodný pro rodiny s dětmi, starší manžele i mladé páry plánující rodinu. Bytové jednotky jsou oproštěné od rušného života, který je pro Prahu charakteristický.

Pakliže se chcete přestěhovat do nově postaveného bytu, který koresponduje se všemi požadavky na moderní bydlení, doporučujeme vybrat si z pestré nabídky bytových jednotek pražské Rezidence Davídkova.

Related posts

Leave a Comment