pro Ženy 

7 triků pro krásu podle slavných hvězd

Kdo je pro nás největší inspirací? Chtěly byste mít krásnou pleť jako Mila Kunis? Nebo nádhernou postavu jako modelka Heidi Klum? Nic není nemožné a vy můžete vypadat tak skvěle, jako vaše oblíbené celebrity. Inspirujte se jejich radami a vyzkoušejte stejné triky, které používají tyto slavné ikony.

1) Pokud chcete mít opravdu krásnou a bezchybnou pleť jako herečka Mila Kunis, tak byste měly pravidelně navštěvovat kosmetický salón. Nechte si svou pleť vyčistit, nanést masku a užít si tak chvilku relaxace. Pravidelné čištění pleti je opravdu základním krokem ke svěží a pevné pleti. Dopřejte vaší pleti kosmetickou péči a zbavte se vrásek.

2) Mnohé z nás obdivují husté a lesklé vlasy herečky Penélope Cruz. Pokud chcete, aby i vaše vlasy vypadaly stejně skvěle, tak navštěvujte kadeřnictví alespoň jednou za půl roku. Jednou za dva týdny si pak dopřejte regenerační masky, vyzkoušet můžete kondicionér pro zvětšení objemu a v kadeřnictví poproste o vytvoření vzdušeného účesu, jehož prvním krokem je profesionální střih.

3) Pro stejně vypracované a pevné tělo jako má modelka Heidi Klum (i po dvou dětech), budete muset začít cvičit. Vyberte si takový sport, který vás baví. Může to být běh, jízda na kole nebo aerobik. Přidejte k této aktivitě pravidelné cvičení na Vacushape a Orbitracu a již po prvním měsíci si můžete všimnout změny. Ve cvičení však rozhodně nepolevujte a zařaďte ho třikrát až čtyřikrát týdne. Pokud chcete rychlejší a viditelnější změny, tak můžete cvičit denně nebo obden

4) Nezapomínejte ani na pravidelnou depilaci, která je v dnešní společnosti pro ženy téměř nezbytností. Například herečka Elizabeth Taylor byla zvyklá pravidelně si holit celý obličej. Odstraňovala si z tváří a obličeje i ty nejmenší a nejjemnější chloupky. Díky tomu byly její tvář opravdu zářivá a příjemně hladká.

5) Při návštěvě kosmetického salonu můžete využít také toho, že vás profesionální kosmetička naučí líčit. Grace Kelly se již v minulosti naučila oblíbenou techniku kontur. Optickým klamem pak dokázala zúžit svůj obličej a vytvořit dojem mladistvé a vždy upravené tváře. Vyzkoušet můžete tmavší odstín pudru pod lícní kosti a růžovou tvářenku.

6) Zajímavou radu pro krásné a lesklé vlasy je také použití oleje. Tuto metodu praktikovala Rita Hayworth. Po umytí vlasy potřela oleje, zabalila do ručníku a nechala klidně i 20 minut působit. Poté vlasy umyla horkou vodou a přidala do ní šťávu z citrónu a vlasy se pak nádherně leskly.

7) Vyzkoušet můžete i radu oblíbené Sophie Loren. Ta byla známá tím, že nedala dopustit na olivový olej. Ten používala na pleť, na vlasy a vlastně i na celé tělo. Její pleť byla svěží, zpevněná a několik kapek olivového oleje přidávala také do své koupele.

Která z těchto rad vás zaujala natolik, že ji vyzkoušíte?

Related posts

Leave a Comment