Zprávy 

Bez kuchařského rondonu (alespoň toho slavnostního) ani ránu

Doporučuje se, aby v podniku, v němž pracují kuchaři na různých stupních úrovně, byli všichni zásobeni slavnostním kuchařským rondonem, aby v jejich profesionálním šatníku kromě pracovních oděvů do kuchyně rozhodně nechyběl. Pokud prozatím chybí, je možno ho pořídit v e-shopu totalprotectwhite.cz.

Komu není rady …

Doporučuje se, aby zdravotní sestry, které neustále točí noční směny a vypomáhají a vypomáhají, aby zdravotníci na operačním sále obouvali kvalitní obuv pro zdravotníky. I tuto obuv pro zdravotníky (obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé a další značkovou zdravotní obuv) má ve své nabídce internetový obchod totalprotectwhite.cz. Jenže doporučení je jedna věc, realita je věc druhá.

Kuchařské i zdravotnické profese mají hodně společného

Zatímco kuchař se přinejhorším bez slavnostního rondonu obejde, bez pánských zdravotních pantoflí nebo jiné zdravotní obuvi (obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé) si do budoucna zadělá na těžké zdravotní problémy. Nejedná se samozřejmě pouze o chodidla (vbočený palec, propadlá klenba …), ale také bolesti kolen, zad a hlavy. Často se tak stává, že kuchař, který se dopracoval mistrovského umění, nemůže svou profesi vykonávat, protože mu to nedovolí jeho zdravotní stav. Že nejde pouze o kuchaře, kteří neustále ve stoje pobíhají po kuchyni, někteří i po place, je každému určitě jasné.

Jak se dožít důchodového věku ve zdraví

Dlouhé, několikahodinové stání v nepohodlné pozici nad člověkem, kterému se operatér a přítomný zdravotnický personál ve slušivých pracovních oděvech Dickies snaží zachránit život, na tom není s nohama, klouby a páteří o nic lépe než kuchař, stojící dlouhé hodiny nad hrnci a pánvemi. Těm všem může výrazně pomoci obuv pro zdravotníky (obuv Scholl zdravotní a zdravotní obuv Santé).

Related posts

Leave a Comment