Bydlení 

Fiber Mounts s.r.o. – odborník na držáky a stojany na TV

Současné nároky na moderní bydlení jsou poměrně vysoké. Klade se důraz na jednoduchost a minimalismus. A pokud bychom se měli zaměřit na obývací pokoj, mizí z těchto prostor mohutné obývací stěny a jsou vyměněny spíše za poličky. CRT televizory zastoupily novodobé LCD, LED a plazmové televizory. A namísto velkých komod pod televizor se používají jednoduché a efektivní držáky na stěnách.

televizni-drzaky-lcd-plazma-led-tv-televizni-stolky-televizni-prezentacni-reklamni-stojany-na-lcd-plazma-led-tv

Fiber Mounts s.r.o. je největším prodejcem sortimentu držáků na TV a televizních stojanů na českém trhu. Společnost vznikla v roce 2008 a již od svého počátku se specializuje na tuto oblast. Neustále zkvalitňuje své služby a jejím cílem je vyhovět požadavkům a nárokům každého klienta. Pakliže si nebudete vědět rady s výběrem vhodného držáku, personál vám poskytne nezávazné odborné poradenství. V následujících řádcích se na Fiber Mounts s.r.o. a její pestrou nabídku zboží podíváme podrobněji.

Fiber Mount s.r.o. je přední dodavatelem televizních stolků, stojanů a držáků, jež jsou určeny pro LCD, LED a plazma televizory. Portfolio produktů zahrnuje také držáky na projektory, reproduktory a DVD systémy. Působí na tuzemském a slovenském trhu. Společnost navázala spolupráci s autorizovanými výrobci, kteří jsou kvalitou a precizním zpracováním svých výrobků proslulí po celém světě.

Prodejce Fiber Mounts s.r.o. poskytuje na všechny nabízené produkty záruku pět až deset let. Pyšní se také rychlým dodáním zboží – obvykle do 24 až 48 hodin. A chloubou firmy jsou v neposlední řadě příjemné ceny, jež nezasáhnou tolik vaši peněženku.

Držáky se rozdělují podle svých funkcí na několik kategorií – fixní, sklopné, otočné a sklopné, stropní – na které se nyní zaměříme.

Fixní televizní držák

První kategorii zastupuje fixní držák LCD, plazmové či LED televize. Jedná se o nejjednodušší variantu, která nemá žádné možnosti nastavení televizoru. Fixní televizní držák zajišťuje stejnoběžné zavěšení televize se zdí. Mezi jeho výhody spadá vysoká nosnost a minimální vzdálenost od zdi. Některé modely nabízí vzdálenost menší než 20 milimetrů. Chcete-li fixní televizní držák použít na veřejném prostranství, doporučujeme sáhnout po variaci s uzamknutím. Televizor tak bude zajištěn proti krádeži.

fixní

Díky fixnímu držáku televizor vypadá, jakoby byl přilepený ke zdi. Nicméně kromě výše zmíněných výhod nic víc nenabízí. Jedná se o nejjednodušší a zároveň nejlevnější variantu, která má uplatnění především u televizorů s nadměrnou hmotností.

Sklopný televizní držák

Další možností zavěšení TV je sklopný televizní držák. Tento typ držáku umožňuje zavěšení televizoru a jeho další nastavení do vyžadujícího sklonu. Sklopný držák se hojně využívá v domácnostech i ve firmách. Pyšní se svou vysokou nosností a poměrně malou vzdáleností od zdi (kolem 40 mm). Nechybí ani modely s možností uzamknutí, jež se využívají především na veřejných místech.

sklopný

Jakmile zavěsíte televizor na sklopný držák, je možné jej naklonit do požadovaného úhlu. Přesto však není možné televizor otáčet do stran. To umožňuje následující typ držáků.

Otočný a sklopný televizní držák

Otočný a sklopný držák je pohodlným řešením zavěšení TV. V minulosti tyto držáky vyhledávala především náročná klientela, ale dnes se hojně využívají i v domácnostech. Otočný a sklopný držák se používá na místech, kde je nezbytné televizor zavěsit, naklonit a pootočit zároveň. Tyto držáky nabízí spoustu možností nastavení. A dokonce je ideálním řešením zavěšení televizoru do rohu místnosti.

otoční držák

Současný trh je přehlcen držáky neznámých a neověřených značek, jež nesplňují nároky na bezpečnost, funkčnost a kvalitu. Proto doporučujeme obrátit se na prodej držáků od autorizovaného prodejce, který má na trhu pevné zázemí a který si vybudoval dobré renomé. Investujete tak do kvality, která vám vydrží dlouhá léta.

Stropní televizní držák

A poslední skupinu tvoří stropní držáky, které umožňují nastavení délky ramene, sklon a natočení. Moderní televizory se chlubí nízkou hmotností, díky čemuž se dají snadno zavěsit do stropu.

stropní tv

Velké popularitě se těší stropní držák značky CHIEF, který nabízí nejpropracovanější systém stropního zavěšení.

Držáky dodržují VESA standard

Všechny držáky, jež nabízí společnost Fiber Mounts s.r.o., jsou v souladu s VESA normou. Jedná se o celosvětově uznávané označení pro montáž LCD, plazmových, LED, OLED a 3D televizorů a monitorů. Laicky řečeno, jedná se o čtyři otvory se závitem na zadních stranách televizorů a monitorů. Jejich prostřednictvím je možné uchytit televizor a monitor na držák.

Jak vybrat vhodný držák?

Jak jste si již mohli povšimnout, nabídka je opravdu pestrá. Vybrat nejvhodnější držák, který bude splňovat vaše požadavky, se může zdát jako nadlidský výkon. Nicméně ne každý má dostatek času, aby mohl zjišťovat, který držák TV bude nejideálnějším řešením do jeho obývacího pokoje či kanceláře. Pro takové klienty připravila společnost Fiber Mounts s.r.o. bezplatné odborné poradenství.

Pokud jste se rozhodli hledat držák na vlastní pěst, můžete zhlédnout nabídku dodavatele Fiber Mounts s.r.o., jehož portfolio produktů zahrnuje vše pro zavěšení TV – různé druhy držáků i prezentační stojany na TV, jež se staly doslova bestsellerem díky své praktičnosti i poměrně nízké ceně. Exkluzivní prezentační stojan včetně monitoru se stane vaší pravou rukou na přednášce, prezentaci či výstavě.

Můžete se tedy obrátit na společnost Fiber Mounts s.r.o., která vás v oblasti držáků a stojanů na televizory a monitory rozhodně nenechá ve štychu.

Related posts

Leave a Comment