Zboží 

Jaké trailové kolo Rock Machine si vybrat?

Česká značka kol Rock Machine má díky vysoké kvalitě úspěch nejen na české trhu, ale také na mezinárodním. V tomto článku vám blíže představíme nabídku trialových kol.

Triatlonová kola Rock Machine

Bude se jednat o kola Rock Machine Manhattan, Rock Machine Blizz, Rock Machine Torrent a Rock Machine Catherine. Pokud váháte nad tím, jaké trailové kolo Rock Machine si koupit, tento článek je určený přímo pro vás.

Rock Machine Manhattan

Narovinu si přiznejme, že kolo Rock Machine Manhattan není pro ostřílené bikery, kteří zvládají obtížné trasy. Nicméně s kolem Manhattan si užijete i cestu po cyklostezkách, což se o ostatních „trailovkách“ od Rock Machine říct nedá a zvládnete s ním i méně náročné traily.

Rock Machine Blizz

Jestliže se už pár let pohybujete v trailovém prostředí a tuto disciplínu jste si podmanili, neváhejte a vyberte si kolo Rock Machine Blizz. Moderní rám Trail Ultimate zaručuje dokonalý zážitek i na nejtěžších trialových trasách, které doposud nepatřily mezi vaše nejoblíbenější. Vyšší bezpečí pak zajišťují čtyřpístkové brzdy Shimano.

Rock Machine Torrent

Poohlížíte se po horském kole, se kterým můžete jezdit i trail? Pak jste se trefili správně, kolo Rock Machine Torrent totiž splňuje oba požadavky. Řazení 2×9 nabízí širokou stupnici převodů pro jakýkoliv profil trati.

Rock Machine Catherine

A konečně i něco pro dámy! Už název napovídá, že konstruktéři kol Rock Machine mysleli i na něžnější pohlaví oddané trailu. Geometrie hliníkového rámu, sedlo, i řídítka jsou přizpůsobeny stavbě ženského těla, které zajistí maximální komfort při sportovní jízdě v terénu každé cyklistce.

Shrnutí

Pro zkušené bikery doporučujeme Rock Machine Blizz. Naopak méně nároční zákazníci si vystačí s kolem Rock Machine Manhattan. Torrent, někteří mu mohou říkat i 2v1, zase uspokojí každého, který chce horské koly s kterým bude moci sjíždět i traily. A Rock Machine Catherine je postaveno pro každou milovnici trailové cyklistiky.

Related posts

Leave a Comment